JLSS

Hokeja kluba “Zemgale” un Jelgavas ledus sporta skolas (JLSS) jaunieši un bērni svētku brīvdienas pavadot kārtējās spēles Latvijas jauniešu un bērnu čempionātā hokejā. Nestartēja vien U16 vecuma grupas komanda, jo tās spēlētāji bija nosūtīti uz Latvijas izlasi, pārbaudes spēlēm ar Norvēģijas valstsvienības vienaudžiem.

U18

“JLSS U18” komanda trenera Artūra Āboliņa vadībā (jo galvenais treneris Valērijs Kuļibaba šajā laikā vadīja Latvijas klubu izlasi Lietuvā), 2017. gada 11. novembrī Jelgavas ledus hallē tikās ar HK “Mārupe/AKO” un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 5:2.

Divi komandas spēlētāji, uzbrucējs Jānis Ričards Kārkliņš #10 un aizsargs Artūrs Treimanis #15, kuri tika izsaukti uz Latvijas valstsvienību, bet netika gala sastāvā, vārēja sevi pierādīt pašmāju čempionātā. Kārkliņš spēlē izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli, bet Treimanis guva vienus vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli.

Rezultatīvs spēlē bija arī uzbrucējs Kristaps Mārtiņš Bukšs #18, kurš spēles laikā izdarīja trīs rezultatīvas piespēles. Uzbrucējs Emīls Balodis #9 guva vienus vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli. Ar vārtu guvumu varēja lepoties arī aizsargs Jānis Podobeds #14, bet ar vienu rezultatīvo piespēli aizsargs Patriks Grigors #7 un uzbrucējs Raivo Beinarovičs #11.

Uzvara nostiprināja “JLSS U18” pozīciju turnīra ceturtā vietā un tuvāko sekotāju “Venta 2002” tā apsteidz par sešiem punktiem. Komandai spēlē nevarēja palīdzēt tas rezultatīvākais spēlētājs Kristaps Kromans, kas atspoguļojās turnīra rezultatīvāko spēlētāju tabulā, jo mūsu uzbrucēja ar divpadsmit gūtiem vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm no ceturtās vietas noslīdēja uz sesto.

Nākamo spēli “JLSS U18” aizvadīs 2017. gada 18. novembrī Liepāja, kur tiksies ar turnīra otrās vietas īpašnieki – “Liepāja SSS”. Tā būs komandu pirmā savstarpējā cīņa un mēs jau labi zinām cik “sirsnīgas” ir attiecības starp Jelgavas un Liepājas hokeja klubiem pēc cīņām Optibet hokeja līgā.

U14 A grupa

“JLSS U14 A” brīvdienās paspēja aizvadīt divas spēles. 2017. gada 11. novembrī ar rezultātu 10:0 sagrāva vienu no turnīra pastarītēm “Sāga/Daugava”, bet 2017. gada 12. novembrī bija spiesta atzīt viena no turnīra līderu pārākumu, zaudējot “Kurbads 04” ar rezultātu 1:5. Brīvdienu spēļu rezultātā “JLSS U14 A” nostiprināja savas pozīcijas turnīra septītā vietā.

Nākamo spēli “JLSS U14 A” aizvadīs 2017. gada 02. decembrī Rīgā, tiekoties ar turnīra desmitās vietas īpašnieci “HS Rīga 2005”.

U14 B grupa

“JLSS U14 B” turpina zaudējumu sēriju, 2017. gada 11. novembrī Jelgavas ledus hallē piekāpjoties “Ogre Juniors” vienībai ar rezultātu 1:5. Komanda joprojām ieņem desmito vietu turnīra tabulā, bet tai ir rezervē vēl viena spēle un ja to izdodas uzvarēt, tad tas var mainīt komandas pozīciju čempionāta kopvērtējumā.

Nākamo spēli “JLSS U14 B” aizvadīs 2017. gada 18. novembrī Brocēnu ledus hallē, kur tiksies ar “HC Klaipeda”, kura šobrīd turnīrā ieņem trešo vietu.

U12 A grupa

“JLSS U12 A” sīvā cīņā 2017. gada 12. novembrī Jelgavas ledus hallē piekāpās turnīra līderiem “HS Rīga 2006” ar rezultātu 3:5. Nevar noliegt, ka komandas gars pieaug un ticam, ka ar lielu darbu, puiši varēs pakāpties turnīra tabulā augstāk par devīto vietu.

Nākamo spēli komanda aizvadīs 2017. gada 19. novembrī Ventspils OC ledus hallē,  kur tiksies ar “Venta 2002” vienaudžiem, kuri šobrīd ir turnīra absolūtie pastarīši, kuri astoņās spēlēs vēl nav guvuši nevienu punktu.

U12 B grupa

“JLSS U12 B” komanda 2017. gada 12. novembrī Jelgavas ledus hallē piedzīvoja graujošo zaudējumu no “Liepājas SSS”, zaudējot ar rezultātu 0:11 (0:5; 0:3; 0:3). Mūsējie joprojām ieņem septīto (priekšpēdējo) vietu turnīrā un turpina trenēties, lai šo situāciju izmainītu.

Nākamo spēli “JLSS U12 B” aizvadīs 2017. gada 19. novembrī Volvo SC ledus hallē (Rīgā), kur tiksies ar turnīra pēdējās vietas īpašnieci “Prizma 07”.

Mēs spēlējam par Jelgavu! Mēs spēlējam par Latviju!

Share

Leave a Reply