1. līga, JLSS
HK “Zemgale/JLSS” 1. līga

2017. gada 08. oktobrī HK “Zemgale/JLSS” aizvadīja savu otro spēli 1. līgā, kura notikās Liepājā un kurā cīnījās ar HK “Liepāja SSS”. Šajā spēlē noteicošais faktors bija spēle nevienlīdzīgos sastāvos, bet spēles lūzums notika otrā trešdaļā, kad liepājnieki izvirzījās vadībā ar rezultātu 4:1. Trešā trešdaļā jelgavnieki atbildēja ar diviem gūtiem vārtiem, bet pretinieks bija nepiekāpīgs un guva divus vārtus, sagādājot zaudējumu “Zemgale/JLSS” ar rezultātu 6:5. Mūsu jauniešu vidū ar gūtiem vārtiem izcēlās Ritvars Redko #24, Kristaps Kromans #17 un Jānis Ričards Kārkliņš #10. Rezultatīvās piespēles Kristapam Namiķim #20, Akselam Andrijatim #26.

Nākamo spēli komanda aizvadīs 2017. gada 22. oktobrī, Jelgavas ledus hallē un tiksies ar HK “HSR 2001”.

JLSS U18

HK “JLSS U18” komanda 2017. gada 07. oktobrī Jelgavas ledus hallē tikās ar vienaudžiem no HK “Pārdaugava”. Jelgavnieki diezgan konsekventi uzturēja spēles vadību un tas nesa patīkamus rezultātus. HK “JLSS U18” pieveica pretiniekus ar rezultātu 5:1. Vārtus spēlē guva Roberts Mezītis #19 (2 reizes), Kristaps Kromans #17 (2 reizes), Jānis Ričards Kārkliņš #10. Rezultatīvās piespēles Renartam Džerodam Alksnim #28, Artūram Treimanim #15 (2 reizes), Jānim Ričardam Kārkliņam #10. Uzvara ļāva komandai pakāpties turnīra tabulā un ieņemt piekto vietu.

Nākamo spēli komanda aizvadīs 2017. gada 14. oktobrī Jelgavas ledus hallē un tiksies ar desmitā vietā atrodošos HK “DKLRM”.

JLSS U16

Līdz sešpadsmit gadiem vecie jaunieši no HK “JLSS U16” šonedēļ nespēlēja, bet viņu nākošā spēle notiks 2017. gada 15. oktobrī Jelgavas ledus hallē un viņi tiksies ar HK “Pērkons”, kurus iepriekšējā spēlē uzvarēja ar rezultātu 6:2.

JLSS U14 A grupa

HK “JLSS U14 A” komanda 2017. gada 07. oktobrī aizvadīja spēli Jelgavas ledus hallē, tiekoties ar vienaudžiem no HK “Pārdaugava”. Spēcīgie viesi uzvarēja jelgavniekus ar rezultātu 6:2. Tas jau ir trešais komandas zaudējums pēc kārtas, bet mēs ticam, ka puiši saņemsies un vēl parādīs savus spēkus.

Nākamo spēli komanda aizvadīs 2017. gada 14. oktobrī ledus hallē “Rīga”, kur tiksies ar vienaudžiem no HS “Rīga 04/05”, kuri šobrīd ieņem otro vietu turnīra tabulā.

JLSS U14 B grupa

2017. gada 07. oktobrī Jelgavas ledus hallē HK “JLSS U14 B” aizvadīja saspringtu spēli ar vienaudžiem no HK “Kurbads”. Komandas bez vārtu guvumiem nospēlēja gandrīz divas ar puses trešdaļas, kad HK “Kurbads” spēja gūt vienus vārtus spēlējot vairākumā. Atspēlēties puiši nepaspēja un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu – 0:1.

JLSS U12 A grupa

2017. gada 08. oktobrī Jelgavas ledus hallē HK “JLSS U12 A” tikās ar HK “LT United” un ārkārtīgi saspringtā cīņā zaudēja ar rezultātu 3:6. Spēles lūzums notika otrā trešdaļā, kad zēni divas reizes spēlējot vairākumā, ļāva pretiniekiem gūt divus vārtus. Trešā trešdaļā mūsēji sasparojās un spēja atgūt divus vārtus, samazinot līdz minimuma atpalikšanu rezultātā. Bet tad spēki aptrūkās un HK “LT United” atbildēja ar diviem vārtiem un uzvarēja ar rezultātu – 6:3. Zaudējuma rezultātā HK “JLSS U12 A” turnīra tabulā no sestās vietas noslīdēja uz devīto vietu.

Nākamo spēli komanda aizvadīs 2017. gada 15. oktobrī Ozo ledus hallē Ozolniekos un tiksies ar vienaudžiem no HK “SAULYS/HPA”, kuri šobrīd atrodas turnīra tabulas septītā vietā.

JLSS U12 B grupa

Nākamo spēli komanda aizvadīs 15. oktobrī Jelgavas ledus hallē un tiksies ar šā brīža pastarīti “HS Rīga 07/08”.

JLSS U10 A grupa

2017. gada 21. oktobrī U10 vecuma komanda “JLSS 08” Tukuma ledus hallē sāks savu sezonu A grupā un aizvadīs divas spēles ar HK “HC Klaipeda 08” un HK “TNSS/THK”.

JLSS U10 B grupa

2017. gada 14. oktobrī savu sezonu sāks kluba otrā U10 vienība – “JLSS 09”, kura B grupā Tukuma ledus hallē aizvadīs divas spēles. Pretī mūsu jaunākiem hokejistiem stāsies “Valmieras HK/BSS” un “HC Klaipeda”.