JAHL/1. līga, Jaunieši (JLSS), Kauss

2017. gada 21. septembrī, Jelgavas ledus hallē Latvijas Kausa kvalifikācijas turnīra spēli aizvadīja kluba 1. līgas komanda – HK “Zemgale/JLSS”. Pēcspēles metienos jaunieši piekāpās HK “Pārdaugava/Jūrmala” ar rezultātu 5:6, bet iegūtā punkta un iepriekšējās spēlēs iegūtu punktu summā turpina cīņu par Kausu.

HK “Zemgale/JLSS” jau otrajā spēles minūtē izvirzījās vadībā, bet tik pat ātri ļāva pretiniekam izlīdzināt rezultātu un nodot vadību tiem. Spēle bija samēra vienlīdzīga, kaut gan jelgavnieku spēles tehnikā bija vairāk sakarības, kura gan neizslēdzas individuālās kļūdas, kuras maksāja ar zaudētiem vārtiem. Pirmo trešdaļu komandas noslēdza ar rezultātu 2:2. Pēc otrās trešdaļas spēles rezultāts ar minimālu pārsvaru, bet piederēja viesiem – 3:4. Spēles lūzums gandrīz notika trešās trešdaļas sākumā, kad HK “Zemgale/JLSS”, spēlējot vairākumā, ļāva pretiniekam gūt vārtus – 3:5. Par laimi, atlikušajās septiņpadsmit minūtēs, jelgavnieki spēja parādīt raksturu un līdz spēles beigām izlīdzināt rezultātu – 5:5. Papildlaikā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienos veiksmīgāki bija HK “Pārdaugava/Jūrmala” spēlētāji – 5:6.

Vārtu HK “Zemgale/JLSS” labā guva – Roberts Pētersons, Artūrs Treimanis, Roberts Mezītis, Kristaps Mārtiņš Bukšs, Emīls Balodis. Rezultatīvās piespēles izdarīja: Aleksandrs Gordins, Aleksejs Jakovļevs, Jānis Ričards Kārkliņš (2 reizes), Kaspars Mendziņš, Roberts Pētersons, Kristaps Bergs, Roberts Mezītis, Kristaps Kromans.

Nākamie HK “Zemgale/JLSS” pretinieki būs A grupas uzvarētāji HS “Rīga 2001”.