1. līga, JLSS
HK “Zemgale/JLSS”

Jelgavas 1. līgas komanda HK “Zemgale/JLSS” 01. oktobrī aizvadīja savu pirmo regulāra čempionāta spēli un uzreiz tikās ar vienu no čempionāta favorītiem – HK “Lido”. Mūsu puiši izmantoja vairākumu un jau trešā spēles minūtē izvirzījās vadībā ar rezultātu – 1:0. Pēc Riharda Mertena un Andreja Kostjuka piespēlēm, ripu vārdos ieraidīja Silvestrs Seļickis. HK “Zemgale/JLSS” saglabāja vadību līdz otrās trešdaļas beigām, bet trešā trešdaļā ļāva HK “Lido” gūt trīs vārtus un zaudēja spēli ar rezultātu – 1:3.

Nākamā komandas spēle notiks 08. oktobrī, Liepājā, kur nāksies tikties ar jauniešiem no HK “Liepājas SSS”.

JLSS U18

2017. gada 30. septembrī HK “JLSS U18” devās izbraukuma spēlē uz Valmieru, kur tikās ar “Valmieras HK” vienaudžiem. Karstā cīņā bija gan vadībā, gan iedzinēju lomā, bet trešajā trešdaļā spēja lauzt spēles gaitu un izcīnīt uzvaru ar rezultātu – 5:3. Ar vārtu guvumiem atzīmējās: Kaspars Mendziņš (2 reizes), Jānis Ričards Kārkliņš, Ritvars Redko, Deniss Samsonovs. Rezultatīvās piespēles Kristapam Kromanim, Denisam Samsonovam, Ralfam Cēsniekam, Artūram Karašam, Eduardam Ozoliņam. Pēc četrām spēlēm ar divām uzvarām un diviem zaudējumiem, komanda ieņem sesto vietu turnīra tabulā.

Nākamo spēli komanda aizvadīs Jelgavas ledus hallē, 07. oktobrī plkst.16:15 un tiksies ar HK “Pārdaugava”, kura atrodas turnīra tabulas septītā vietā, bet ir aizvadījusi par vienu spēli mazāk, nekā jelgavnieki.

JLSS U16

Pamatīgu gūto vārtu ražu savāca HK “JLSS U16” jaunieši, kuri 01. oktobrī viesojās Mārupē pie HK “Mārupe”. Ja pirmā trešdaļa noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 3:3, tad atlikušajās trešdaļās mūsu puiši konstanti guva trīs vārtu un spēli noslēdza ar pārliecinošu uzvaru – 9:3. Vārtus komandas labā guva: Ričards Briņecs (3 reizes), Artūrs Karaša (3 reizes), Kristers Brauns, Klāvs Veinbergs (2 reizes). Rezultatīvās piespēles Klāvam Veinbergam (2 reizes), Danielam Goršānovam, Bogdānam Hodasam (2 reizes),  Ričardam Briņecam. Šobrīd komanda ieņem ceturto vietu turnīra tabulā.

Nākamo spēli jaunieši aizvadīs 22. oktobrī Rīgā, Volvo SC ledus hallē, kur tiksies ar HK “Daugava/Sāga”.

JLSS U14 A grupa

2017. gada 30. septembrī A grupas U14 jaunieši tikās ar HK “Dinamo Rīga” vienaudžiem un ļoti sīvā cīņā atzina zaudējumu ar rezultātu 0:1.

Nākamo spēli komanda aizvadīs 2017. gada 07. oktobrī Jelgavas ledus hallē.

JLSS U14 B grupa

Uzsāku savu cīņu valsts čempionāta 30. septembrī Valmierā, kur sacentās ar vienaudžiem no “Valmieras HK”. Vidzemnieki izrādījās krietni pārāki par HK “JLSS U14 B’ komandu, uzvarot ar rezultātu 7:1. Neskatoties uz sāpīgu zaudējumu mūsu puiši turpinās cīnīties arī tālāk.

Nākamā komandas spēle notiks 07. oktobrī, Jelgavas ledus hallē un ciemos tiks sagaidīta HK “Kurbads” jauniešu komanda.

JLSS U12 A grupa

Izbraukuma spēlē HK “JLSS U12 A” 01. oktobrī Rīgā, Volvo ledus hallē bija spiesti atzīt HK “Pārdaugava 07” pārākumu ar rezultātu 2:5 un zaudēja otro spēli pēc kārtas. Sāpīgākais šajā zaudējumā ir tas, ka jaunieši zaudēja pēdējā trešdaļā, jo pēc otrās trešdaļas rezultāts bija 1:1. Pēc četrām aizvadītām spēlēm komanda ieņem septīto vietu trīspadsmit komandu konkurencē.

Nākamo spēli HK “JLSS U12 A” aizvadīs 08. oktobrī Jelgavas ledus hallē, kur tiksies ar HK “LT United”, kura par vienu punktu atpaliek no mūsu jauniešiem.

JLSS U12 B grupa

Neveiksmīgi brīvdienas aizvadīja arī otrā U12 komanda “JLSS U12 B”, kura 01. oktobrī Jelgavas ledus hallē pieņēma viesos vienaudžus no HK “Mārupe”. Viesi bija konsekventi savā pārākumā un sagādāja jelgavniekiem zaudējumu ar rezultātu 1:8. Vienīgos vārtus mūsu puiši guva vairākumā trešās trešdaļas izskaņā. Pagaidām komanda turnīra tabulā ieņem sesto vietu astoņu komandu konkurencē, bet līdz čempionāta beigām vēl ir tālu un cīņa nav beigusies. Jelgavnieki vienmēr cīnās līdz galam.

Nākamo spēli komanda aizvadīs 15. oktobrī Jelgavas ledus hallē un tiksies ar šā brīža pastarīti “HS Rīga 07/08”.

JLSS U10 A grupa

2017. gada 21. oktobrī U10 vecuma komanda “JLSS 08” Tukuma ledus hallē sāks savu sezonu A grupā un aizvadīs divas spēles ar HK “HC Klaipeda 08” un HK “TNSS/THK”.

JLSS U10 B grupa

2017. gada 14. oktobrī savu sezonu sāks kluba otrā U10 vienība – “JLSS 09”, kura B grupā Tukuma ledus hallē aizvadīs divas spēles. Pretī mūsu jaunākiem hokejistiem stāsies “Valmieras HK/BSS” un “HC Klaipeda”.