JLSS

Latvijas bērnu un jauniešu hokeja čempionātā “JLSS U11” hokejisti A grupā 23. septembrī tikās ar HK “BHC 37” vienaudžiem, izcīnot savu ceturto uzvaru ar rezultātu – 1:2 un uzreiz pakāpjoties uz turnīra tabulas augšu. Puiši no “JLSS U11 B” savā grupā spēja izcīnīt vienu punktu pret HK “Pārdaugava 09”.

Saspringta cīņas starp “JLSS U11 A” un “BHC 37” norisinājās Inbox.lv ledus hallē un bija pārpilna ar noraidījumiem. Ledus saimnieki izvirzījās spēles vadībā otrās trešdaļas sākumā ar Daniela Reidzāna gūtiem vārtiem. Trešdaļas vidū, spēlējot mazākumā, jelgavnieku uzbrucējs Ernests Krūmiņš noslēdza pretuzbrukumu, izlīdzinot spēles rezultātu – 1:1. Trešās trešdaļas sākumā “JLSS U11 A” uzbrucējs Artis Upītis izmantoja vairākumu un izvirzīja jelgavniekus vadībā ar rezultātu – 1:2. Izmisīgā cīņā mūsu jaunieši spēja noturēt savus vārtus neskartus, izcīnot ceturto uzvaru pēc kārtas un paceļoties turnīra tabulas augšgalā, kur ar vienādu punktu skaitu dala pirmo vietu ar Liepājas hokejistiem.

15 HS MOGO 08 3 0

Otrā U-11 vecuma komanda “JLSS U11 B” savā grupā tikās ar HK “Pārdaugava 09” un ļoti sīvā cīņā noslēdza pamatlaiku ar neizšķirtu rezultātu, bet zaudēja pēcspēles soda metienos ar rezultātu – 4:5 (1:1; 1:2; 2:1; 0:1). Divas reizes jaunieši spēja izlīdzināt spēles rezultātu, tad izvirzīties vadībā, bet nespējot to saglabāt līdz spēles beigām. Pēcspēles metieni notika piecās sērijās un pamatīgi pamocīja skatītāju nervus, bet veiksmīgāki izrādījās rīdzinieki, bet mūsēji puiši tika pie pirmā punkta.

Čempionātā U-11 vecuma grupā startē divas Jelgavas komandas – “JLSS U11 A” un “JLSS U11 B”. Katra komanda startē savā grupā. “JLSS U11 A” divos apļos cīnīsies par čempionāta zelta medaļām, bet “JLSS U11 B” trijos apļos cīnīsies par vietām no 16 līdz 26 pozīcijai.