Jaunieši (JLSS)

Jelgavas ledus sporta skolas (JLSS) U-13 vecuma grupas komanda aprīlī aizvadīja pēdējās četras sezonas spēles un ieņēma valsts čempionātā astoto vietu.

14.aprīlī savas mājās “JLSS U13” tikās ar čempionāta pastarīšiem “Elektrēnu/DKLRM” un trešo reizi savstarpējās spēlēs izcīnīja uzvaru ar rezultātu 5:2 (2:0; 2:1; 1:1).

15.aprīlī mūsu jaunieši uzņēma savā ledus hallē hokejistus no “Prizma/Pārdaugava 06”, kuri čempionāta tabulā ir par vienu pozīciju augstāk. Uzvaru šajā spēlē “JLSS U13” nokārtoja jau pirmajā trešdaļā, kad divreiz tika gūti vārti vairākumā un vieni vienādos sastāvos. Rīdzinieki atbildēja ar vārtu guvumiem pirmajā un trešajā trešdaļā, kas neglāba viņus no zaudējumu ar minimālu rezultāt atšķirību – 3:2 (3:1; 0:0; 0:1).

16.aprīlī abas komandas tikās vēl vienu reizi, bet šoreiz veiksmīgāki izrādījās rīdzinieki. “Prizma/Pārdaugava 06” ar diviem gūtiem vārtiem izvirzījās vadībā pirmajā trešdaļā, bet otrajā guva četrus vārtus. “JLSS U13” atbildēja ar vieniem vārtiem otrās trešdaļas beigās un diviem vārtiem trešajā trešdaļā. Ar to bija par maz, lai pārspētu pretinieku un jelgavnieki piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 3:6 (0:2; 1:4; 2:0).

28.aprīlī “JLSS U13” devās izbraukumā uz Daugavpili, kur aizvadīja pēdējo sezonas spēli pret ceturtās vietās īpašniekiem – “DLSS”. Iepriekšējās divās savstarpējās spēlēs daugavpilieši bija pārliecinoši spēcīgāki un šī reize nekļuva par izņēmumu. “DLSS” spēles gaitā guva astoņus vārtus, bet mūsu puiši spēja atbildēt tikai ar vienu vārtu guvumu – 8:1 (4:0; 0:1; 4:0).

“JLSS U13” sezona nebija tik priecīga, kā to mums visiem gribētos, jo zaudējumi sagādā īpaši lielu prieku un stimulu. No otras puses izcīnītās uzvaras bija pamatīgi iedvesmojošas. Sezonas laikā varēja vērot izaugsmi hokejistu sniegumā, kuram vēl jāpieliek individuālais darbs un koncentrācija, kas noteikti atmaksāsies nākamā sezonā.