JLSS

2018. gada 29. septembrī Mārupes ledus hallē savu pirmo LBJČH sezonas spēli aizvadīja jaunieši no “JLSS U13”. Otras trešdaļas vidū spēles iznākums vēl nebija skaidrs, bet trešajā trešdaļā veiksmīgāki bija “Mārupe Zaļi” hokejisti, kuri sagādāja jelgavniekiem zaudējumu ar rezultātu – 3:8 (0:2; 3:3; 0:3).

Pirmajā trešdaļā “JLSS U13” ielaida ripu spēles sākumā, bet tad cīnījās līdzvērtīgi. Trešdaļas izskaņā jelgavnieki neizturēja mazākumu līdz beigām un “Mārupe Zaļi” panāca rezultātu – 0:2.

Otrās trešdaļas sākumā “JLSS U13” atguva vienus vārtus, mārupieši nākošajā minūtē guva divus vārtus. Jelgavnieku treneris bija spiests paņemt pārtraukumu, lai motivētu savus spēlētājus. Tas viņam izdevās diezgan labi, jo nākamajās divās minūtēs “JLSS U13” atguva divus vārtus un pārtraukums jau bija nepieciešams ledus saimniekiem – 3:4. “Mārupe Zaļi” pēc šīs pauzes spēja gūt vēl vienus vārtus un saglabāt savu pārsvaru – 3:5.

Trešās trešdaļas sākumā “JLSS U13” nonāca mazākumā, kuru mārupieši izmantoja un mūsu puiši salūza, ļaujot “Mārupe Zaļi” līdz spēles beigām gūt vēl divus vārtus un piedzīvojot savu pirmo zaudējumu ar rezultātu – 3:8.