JLSS

Jelgavas ledus sporta skolas (JLSS) U-17 vecuma grupas vienība 22. septembrī Jelgavas ledus hallē tikās ar vienaudžiem no HK “Tukums/Brocēnu NBJSS”. Pirmā trešdaļa bija īstā sensācija, jo tukumnieki labi turējās līdzi ledus saimniekiem, kuri sasparojās tikai otrajā trešdaļā un spēja sagraut viesus ar rezultātu – 15:4 (4:3; 7:1; 4:0).

Pirmā spēles trešdaļa raksturojās ar “JLSS U17” jauniešu slinkumu vai koncentrācijas trūkumu. Neskatoties uz acīmredzamu pārākumu, jelgavnieki visas trešdaļas gaitā pieļāva muļķīgas kļūdas, kuras ļāva tukumniekiem visu laiku samazināt atstarpi spēles rezultātu un noslēdzot to ar rezultātu – 4:3.

Otrās trešdaļas sākumā, divdesmit divu sekunžu laikā HK “Tukums/Brocēnu NBJSS” spēlētāji izlīdzināja spēles rezultātu, bet ar to viņu iespējas tika izsmeltas. “JLSS U17” atbildēja ar septiņiem gūtiem vārtiem un trešdaļas beigās atraujoties ar rezultātu – 11:4.

Trešā trešdaļā ledus saimnieki pielika treknu punktu spēles rezultātam gūstot četrus vārtus, gan vairākumā, gan mazākumā – 15:4. Komandas bombardieris Artūrs Karaša spēlē guva septiņus (!!!) vārtus un izdarīja divas rezultatīvās piespēles, uzreiz kļūstot par LBJČH labāko vārtu guvēju un otro rezultatīvāko spēlētāju (no pirmās vietas atpaliek par vienu punktu). Uzbrucējs Ričards Briņecs guva četrus vārtus un izdarīja divas rezultatīvas piespēles.