JLSS

Jelgavas ledus sporta skolas “JLSS U18” komanda pēdējās trijās spēlēs centās gūt punktus, lai no čempionāta piektās vietas, pakāptos uz ceturto. Bet viens negaidīts zaudējums liek komandai par diviem punktiem atpalikt no ceturtās vietas īpašnieces “Venta 2002”.

Negaidītu zaudējumu pēcspēles metienos “JLSS U18” piedzīvoja 2018. gada 06. janvārī, tiekoties ar septītās vietas īpašnieci “Mārupe/AKO” – 3:4 (1:1; 2:1; 1:0). Otrā trešdaļā komanda bija izvirzījusies vadībā, bet nespēja to saglabāt vai vairot. Trijās pēcspēles metienu sērijās “Mārupe/AKO” spēja vienreiz ieraidīt ripu Artūra Krista Krūklīša vārtos un panākt uzvaru par jelgavniekiem. Spēlē vārtu “JLSS U18” labā guva – Roberts Mezītis, Raivo Beinarovičs, Kristers Brauns.

2018. gada 13. janvārī “JLSS U18” Jelgavas ledus hallē izrēķinājās ar čempionāta devītās vietas īpašnieci “Valmieras HK” – 5:3 (1:0; 0:1; 4:2). Šajā spēlē pārsteidzoši nerezultatīvi tika aizvadītas pirmās divas trešdaļas, kuru beigās uz tablo bija neizšķirts rezultāts. Trešās trešdaļas sākumā “Valmieras HK” četrdesmitajā sekundē izvirzījās vadībā, sodot mūsējos par neveiksmīgo spēli. Šajā mirklī “JLSS U18” ieslēdzās pareizais slēdzis. Nākamajās piecās minūtes Roberts Miezītis izlīdzināja rezultātu un tad izvirzīja jelgavniekus vadībā. Valmierieši vēl reiz izlīdzināja rezultātu, bet tad Kristaps Mārtiņš Bukšs “JLSS U18” izvirzīja vadībā atkārtoti. Pēdējā minūtē valmierieši nomainīja vārtsargu pret sesto laukumu spēlētāju un ar sešiem spēlētājiem devās pret trim jelgavniekiem. “Valmieras HK” tā arī neizdevās neko panākt, jo tukšos vārtos lielā mazākumā ieraidīja Roberts Mezītis.

Neveiksmīgu spēli “JLSS U18” aizvadīja 2018. gada 24. janvārī pret čempionāta līderiem “HSR 2002”, kurā zaudēja ar rezultātu 1:3 (0:0; 1:3: 0:0). Neveiksmīgu, jo kopumā spēli aizvadīja labi. Pirmo un trešo trešdaļu komandas aizvadīja bez gūtiem vārtiem. Drāma notika otrā trešdaļā. “HSR 2002” izvirzījās vadībā ar divu vārtu pārsvaru. Trešdaļas vidū Kristaps Kromans atguva vienus vārtus. Astoņpadsmitajā minūtē, aizturētā soda laikā, jelgavnieku vārtsargs devās nomainīties pret sesto laukuma spēlētāju. Tomēr iespēja izlīdzināt rezultātu izgaisa, kad “JLSS U18” spēlētājs ieraidīja ripu savas komandas tukšajos vārtos.

Pēc aizvadītām trim spēlēm “JLSS U18” turpina ieņemt piekto vietu čempionātā, atpaliekot no ceturtās vietas par diviem punktiem, bet no trešās par četrpadsmit. Komandai priekšā vēl deviņas spēles un cerams, ka puiši spēs vēl sevi pierādīt.

“JLSS U18” uzbrucējs Kristaps Kromans rezultatīvāko spēlētāju sarakstā no astotās vietas nolaidās uz desmito pozīciju.