Optibet hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē 2017. gada 09. decembrī ledus hallē “Rīga” ledus saimnieki “HS Rīga” sagādāja zaudējumu “Zemgale/LLU” ar rezultātu 4:3 (2:2; 2:1; 0:0). Jelgavnieki izvirzījās vadībā ar diviem gūtiem vārtiem pirmajās spēles divās minūtēs, bet zaudēja koncentrāciju un ļāva pretiniekam sevi uzvarēt.

“Zemgale/LLU” prognozējami no pirmām sekundēm ieguva kontroli par spēles gaitu un jau pirmajās divās minūtēs izvirzījās vadībā ar divu vārtu pārsvaru. 29 sekundē pēc Raivja Kurnigina un Olafa Aploka piespēlēm, vārtus guva Artjoms Ogorodņikovs #17 – 0:1. Otrās minūtes sākumā, pēc Ričarda Bernharda un Kristapa Millera piespēlēm, ripu vārtos ieraidīja uzbrucējs Emīls Potapovs #14 – 0:2. Tik ātri iegūts pārsvars, atslābināja jelgavniekus, kas vēlāk viņiem smagi atmaksājās. Piecpadsmitā minūtē “HS Rīga” uzbrucējs Ričards Grīnbergs atguva vienus vārtus – 1:2, bet jau pēc desmit sekundēm Dāvids Krūmiņš realizēja soda metienu – 2:2.

Otrā trešdaļā “Zemgale/LLU” centās atgriezt spēles kontroli savās rokās, bet nepielika pietiekami daudz pūļu, lai pieveiktu rīdzinieku aizsardzību. Trešdaļas piektā minūtē ar “HS Rīga” uzbrucēja Aleksandra Visocka gūtiem vārtiem, ledus saimnieki izvirzījās spēles vadībā – 3:2. Jelgavnieki metās atspēlēties, bet pieļāva ārkārtīgi daudz kļūdu saspēlē, kas  mazināja viņu iespējas. Trešdaļas divpadsmitā minūtē, pēc Artjoma Ogorodņikova un Mārtiņa Mežuļa piespēlēm, ripu vārtos ieraidīja Olafs Aploks #77 – 3:3. Atvieglojums “Zemgale/LLU” rindās pēc gūtiem vārtiem kļuva par izšķirošo kļūdu, jo sešpadsmitā minūtē “HS Rīga” aizsargs Māris Ļeščovs guva uzvaras vārtus – 4:3.

Trešā trešdaļā “Zemgale/LLU” spēlētāji darīja visu, lai atgrieztu koncentrēšanos un mazinātu kļūdas saspēlē, bet centieni bija nepietiekami, lai mainītu spēles rezultātu. “Hokejs Jūs sodīja”, – tā ģērbtuvē komandas treneris Valerijs Kuļibaba komentēja spēlētāju sniegumu un attieksmi pret spēli.