2017. gada 16. septembrī, hokeja skolas “Rīga” ledus laukumā HK “Zemgale/LLU” aizvadīja savu pirmo izbraukuma spēli pret HS “Rīga”. Jelgavnieki ātri izvirzījās vadībā un otrās trešdaļas beigās rezultāts bija 4:1. Trešā trešdaļā rīdzinieki panāca rezultāta izlīdzinājumu un spēles iznākums tika noskaidrots pēcspēles metienos, kuros veiksme bija HK “Zemgale/LLU” pusē – 5:4.

Pirmā trešdaļa sākās ar HK “Zemgale/LLU” pārliecinošu ripas kontroli un jau otrā spēles minūtē pēc Reiņa Švēdenberga piespēles, rezultātu atklāja Emīls Potapovs – 1:0. Trešdaļas vidū, turpinot pārliecinoši valdīt par ripas kontroli, pēc Raivja Kurņigina un Valentība Feoktistova metieniem, baltkrievu leģionārs Ivans Ribčiks (Ivan Rybchik) ieraida atlēkušo ripu un panāk – 2:0. Divas minūtes vēlāk, jelgavnieki pieļauj kļūdu savā aizsardzības zonā un Daniils Fursa atgūst vienu ripu – 2:1.

Otrā trešdaļā HS “Rīga” krietni labāk kontrolēja ripu un samazināja jelgavnieku pārākumu uz laukuma. Par laimi rīdzinieku pārliecības izaugsmes neiespaidoja spēles rezultātu. Trešdaļas izskaņā HK “Zemgale/LLU” izmantoja sastāva vairākumu un pēc precīzas izspēles ar Raivja Kurnigina un Valentīna Feoktīstova dalību, ripu vārtos ieraidīja Ivans Ribčiks (Ivan Rybchik) – 3:1. Trīsdesmit sekundes līdz trešdaļas beigām, Vjačeslavs Minājevs vārtu priekšā griežoties, ar neērto lāpstiņas pusi pameta ripu gaisā un tā pārlidoja pāri visiem un piezemējās pretinieku vārtos – 4:1. Rezultatīvā piespēle protokolā tika pieskaitīta Ivanam Ribčikam, kaut viņš uz laukuma pat neatradās. Precīzu piespēli veica Emīls Potāpovs.

Trešo trešdaļu jelgavnieki uzsāka atslābināti, jo bija panākts prāvs rezultāts, kas varēja garantēt pārliecinošu uzvaru. Bet tāda paviršība maksāja augstu cenu jelgavniekiem, jo HS “Rīga” labi kontrolēja ripu savās rokās un pārvērta to par vārtu guvumiem, izlīdzinot spēles rezultātu. Trešdaļas trešā minūtē, pēc masīva spiediena, rīdzinieku uzbrucējs Toms Opelts gūst vārtus – 4:2. Trešdaļas vidū HK “Zemgale/LLU” nopelna divus noraidījumus pēc kārtas un ledus saimnieki tos abus arī izmanto, panākot spēles rezultāta izlīdzinājumu – 4:4. Ar vārtu guvumiem atzīmējās Elvis Dins Kalnbērziņš un Renārs Cipruss.

Spēles papildlaiks, kurā no katras komandas piedalījās pa trīs spēlētājiem, bija ļoti aizraujošs ar iespējām gūt vārtus abām komandām. Tomēr tas noslēdzās bez gūtiem vārtiem un spēles iznākums tika atrisināts pēcspēles metienos. No HK “Zemgale/LLU” ripas meta Emīls Potāpovs un Ivans Ribčiks (Ivan Rybchik). Abi divi metieni bija precīzi, bet HS “Rīga” spēlētāji nespēja pārspēt vārtsargu Reini Petkus un spēle noslēdzās ar rezultātu 5:4.

Spēles apskats

Pilns spēles ieraksts

Sociālos tīklos

 

Optibet Hokeja Līgas rezultatīvākie #jaunaspele #optibet #optibethokejaliga

A post shared by optibethokejaliga (@optibethokejaliga) on


Leave a Reply