2017. gada 04. novembrī Rīgā Kurbads ledus hallē Optibet hokeja līgas spēlē HK “Zemgale/LLU” pēcspēles metienos pieveica HK “Kurbads” ar rezultātu 2:1.

Zemgale/LLU sastāvā nevarēja piedalīties uzbrucēji Olafs Aploks #77 un Rihards Paškausks #87, ka arī aizsargs Matīss Gelažis #23. Šī iemesla dēļ no U18 komandas tika izsaukts uzbrucējs Jānis Ričards Kārkliņš #10.

Jau no pirmās trešdaļas Zemgale/LLU spēlētāji sākuši pacietīgu cīņu ar pretinieku, lai nepieļautu pirmā savstarpējā spēlē pieļautās kļūdas. Tomēr devītā minūtē Kurbads uzbrucējs Jānis Sprukts #13 palika nepieskatīts un ieraidīja ripu vārtos atklājot spēles rezultātu – 1:0.

Otrā trešdaļa bija tik pat pilna ar pamatīgu darbu uz laukuma, kas attaisnojās četrpadsmitajā minūtē, kad Ričards Bernhards #15, pēc Andreja Kostjuka #7 piespēles, raidīja ripu starp Ulda Čalpas kājsargiem. Vārtsargs līdz galam ripu nepiespieda un to pamanīja pirmais Kristaps Legzdiņš #90, kurš to ieraidīja vārtos un panāca spēles rezultāta izlīdzinājumu – 1:1.

Gan trešā trešdaļā, gan papildlaikā spēles rezultāts nemainījās. Kurbada metienus vareni atraidīja vārtsargs Reinis Petkus #45. Kopumā uz viņa vārtiem tika izdarīts 51 metiens visas spēles garumā. Uz pretinieka vārtiem jelgavnieki spēles laikā izdarījuši 32 metienus.

Pēcspēles metienos laime aizgriezās no Kurbads spēlētājiem un uzvaras vārtus spēja gūt Zemgale/LLU aizsargs Vjačeslavs Minajevs #69, panākot uzvaru ar rezultātu – 1:2 un atņemot čempionāta līderiem divus punktus.

Ar šo uzvaru Zemgale/LLU nostiprinājās turnīra tabulas ceturtā vietā ar 19 punktiem un apsteidzot tuvāko sekotāju HS Rīga par septiņiem punktiem. Trešā vietā turnīra tabulā atrodas Kurbas, kuram ir 22 punkti, bet vēl viena spēle rezervē.

Zemgale/LLU rezultatīvākais spēlētājs – uzbrucējs Ivans Ribčiks (Ivan Rybchik) #19 atrodas turnīra vērtīgāko spēlētāju tabulā 14 vietā ar 7 gūtiem vārtiem un 4 precīzām piespēlēm. No turnīra rezultatīvākā spēlētāja Sanda Zolmaņa viņš atpaliek par 8 punktiem.

Nākamo spēli Zemgale/LLU aizvadīs 2017. gada 2017. gada 14. novembrī Rīgā, Volvo SC ledus hallē, kur tiksies ar turnīra pastarīti Prizma. Bet Prizma ir bīstama vienmēr. Īpaši, kad atrodas pēdējā vietā un jelgavniekiem nebūs neviena mirkļa atslābumam.