Opitbet hokeja līgas regulārā čempionātā spēlē HK “Zemgale/LLU” viesos cieta otro zaudējumu pēc kārtas pret HK “Kurbads” ar rezultātu – 2:3 (0:0; 1:2; 1:1). Jelgavnieki parādīja izcilu cīņas sparu, bet neveiksmes dēļ cieta zaudējuma. “Zemgale/LLU” uzbrucējs Artjoms Ogorodņikos #17 spēlē guva savus piecdesmitos vārtus komandas sastāvā.

No pirmām minūtēm spēles gaita atkārtoja sestdienas tikšanās scenāriju. HK “Kurbads” pārņēma spēles un ripas kontroli, bet jelgavnieku precīzas aizsardzības dēļ, lielāko daļu pavadīja pie laukuma apmalēm, veicot ne īpaši sarežģītus uzmetienus uz Reiņa Petkus sargātiem vārtiem. HK “Zemgale/LLU” centās atbildēt ar asiem pretuzbrukumiem, bet arī nespēja pārspēt Ulda Čalpas sargātos vārtus un pirmā trešdaļa noslēgusies bez vārtu guvuma.

Otrā trešdaļa turpinājās līdzīgi, kā pirmajā. Astotajā minūtē pēc Laura Ranceva un Ričarda Bernharda piespēlēm, ātrā pretuzbrukumā devās Jānis Ričards Kārkliņš (Zemgale/JLSS, JLSS U18) un izdarīja metienu uz vārtiem. Vārtsargs ripa mēģināja tvert ar ķērājcimdu, bet tā atleca un pirmais pie tās bija uzbrucējs Artūrs Āboliņš #91, kurš spēja to ieraidīt vārtos un izvirzīt “Zemgale/LLU” spēles vadībā – 1:0. Diemžēl vadību izdevās saglabāt tikai divas minūtes, kad spēlējot četri pret četri bez pieskatīšanas vārtu priekšā palika Mārtiņš Cipulis un ar precīzu metienu izlīdzināja spēles rezultātu – 1:1. Divas minūtes līdz trešdaļas beigām, jelgavnieku aizsargs kļūdījās, izraidot ripu no savas aizsardzības zonas. Ripa tika piespēlēta caur laukuma vidu uz otru malu, bet centrā to pārtvēra pretinieki un Jānis Straupe izvirzīja “Kurbads” spēles vadībā – 1:2.

Trešā trešdaļā jelgavnieki bija gatavi mainīt spēles rezultātu sev par labu un to piektajā trešdaļas minūtē guva nedaudz kuriozus vārtus. Lauris Rancevs pretinieku aizsardzības zonā no labās malas uz centru atdeva piespēli Artjomam Ogorodņikovam #17. Ogorodņikovs pretinieka aizsegā ar vieglu pieskārienu novirzīja ripu uz vārtu pusi. Vārtsargs Uldis Čalpa ar nūju mēģināja apturēt ripu, kura slīdēja gar vārtiem, bet nespēja to apstādināt un ievirzīja to pats savos vārtos, izlīdzinot spēles rezultātu – 2:2. Artjomam Ogorodņikovam šie bija piecdesmitie vārti spēlējot kluba sastāvā. Sīva cīņa laukumā turpinājās, bet trešdaļas vidū neveiksme piemeklēja jelgavniekus. Sākumā tika nopelnīts nevajadzīgs noraidījums pretinieku aizsardzības zonā. Aizstāvoties savā zonā “Zemgale/LLU” bija ieņēmuši savas pozīcijas, bet Mārcis Zembergs veica piespēli gar vārtiem. Piespēle bija neprecīza un trāpīja jelgavnieku aizsargam slidā, ka rezultātā mainīja savu slīdējuma virzienu un ieslīdēja Reiņa Petkus sargātos vārtos – 2:3. “Zemgale/LLU” spēlētāji no visiem spēkiem mēģināja izlīdzināt spēles rezultātu, bet noraidījums un neveiksmes ripas ieraidīšana vārtos, lika otro reizi pēc kārtas atzīt “Kurbads” pārākumu. Neskatoties uz zaudējumu, komandas treneris Valērijs Kuļibaba uzteica spēlētāju sniegumu un bija par viņiem ļoti lepns, jo viņi spēja atgūt savu cīņas sparu pēc garas neveiksmīgu spēļu sērijas.