Turnīra “Amber Puck Pro” pirmajā spēlē HK “Zemgale/LLU” izcīnīja uzvaru par HK “Liepāja” ar rezultātu 5:2 (3:1; 2:1; 0:0).

Jelgavnieki uzsāka spēli ne pārāk pārliecinoši, jo neskatoties uz pārākumu bieži zaudēja kontroli par ripu. Tomēr pēc neilga laika spēja saņemties, gūstot trīs vārtus (divi no kuriem vairākumā). Pārsvars rezultātā “Zemgale/LLU” spēlētājus atslābināja un liepājnieki spēja vienus vārtus atgūt – 3:1.

Otrā trešdaļā “Zemgale/LLU” veidoja daudzus bīstamus momentus, bet nespēja ieraidīt ripu vārtos un to izmantoja liepājnieki, kuri pirmie iemeta ripu, kritiski samazinot starpību rezultātā – 3:2. Līdz trešdaļas beigām jelgavnieki ar individuālo meistarību spēja iemest vēl divas ripas un sajusties nedaudz atvieglotāki – 5:2.

Trešā trešdaļā dominēja “Zemgale/LLU” spēlētāji, bet arī liepājnieki veidoja ātrus pretuzbrukumus. Psiholoģiska cīkstēšanās bieži noveda pie mutiskās skaidrošanās, dūru vicināšanas un noraidījumiem. Kamēr abas komandas ar to nodarbojās, trešā trešdaļa noslēdzās un vairāk nevienus vārtus komandas neguva.