Latvijas hokeja Virslīgas pusfināla izslēgšanas sērija trešā spēlē savās mājās HK “Zemgale/LLU” tikās ar HK “Kurbads”. Jelgavnieku pārsteidzoši neagresīva spēle ļāva viesiem gūt četrus vārtus un zaudēt tikai vienu – 1:4 (0:2; 0:2; 1:0). Sērijas vadību atkārtoti iegūst HK “Kurbads” spēlētāji, kuri svētdienas ceturtā spēlē būs vienā solī no nokļūšanas finālā – 2:1. HK “Zemgale/LLU” spēlētājiem arī būs pietiekama motivācija cīņai līdz pēdējam.

Spēles iznākums pārsvarā tika diktēts ar notikumiem pirmajā trešdaļā. Piektajā minūtē HK “Kurbads” spēlētājiem izdodas izveidot ātru pretuzbrukumu un uzbrucējs Aleksandrs Macijievskis atklāja spēles rezultātu – 0:1. Jelgavnieku mēģinājumi atspēlēties tika bremzēti ar virkni noraidījumu. Viesi arī tika pie noraidījumiem, bet toties viņi septiņpadsmitā minūtē spēja izmantot vienu savu vairākumu ar Aleksandra Galkina gūtajiem vārtiem – 0:2. HK “Zemgale/LLU” tiešām pārsteidzoši neveiksmīgi izmantoja savus vairākumus un pirmajā trešdaļā palika iedzinēju lomā.

Otrā trešdaļā spēles kontrole piederēja HK “Kurbads”. Trešdaļas vidū viņi pat uz piecām minūtēm bija palikuši ledus saimnieku aizsardzības zonā. HK “Zemgale/LLU” trešdaļā atbildēja tikai ar dažiem pretuzbrukumiem, kuri par nelaimi nebeidzās ar gūtiem vārtiem. Savukārt viesi trešdaļas gaitā paguva gūt divus vārtus. Trešajā minūtē vārtus guva Krists Apsītis, bet astoņpadsmitā minūtē izcēlās Aleksandrs Macijevskis – 0:4. Ar Aleksandra Macijievska gūtiem vārtiem jelgavnieki atzīmēja 100 ielaisto ripu sezonas gaitā, bet paši tai pat laikā sezonas gaitā ir guvuši 165 ripas.

Pastāvēja iespēja, ka HK “Zemgale/LLU” varētu atspēlēties trešā trešdaļā, ja spētu atrast sevi iekšējo motivāciju. Ceturtā minūtē pēc Matīsa Gelžis un Eduarda Hugo Jansona piespēlēm, vairākumu realizēja Ēriks Ozollapa – 1:4. Jelgavnieki turpināja dominēt uz laukuma, jo HK “Kurbads” spēlētājiem jau pietika ar četriem gūtiem vārtiem un viņiem bija svarīgāk precīzi nospēlēt aizsardzībā. Galu galā viņiem tas ir izdevās, jo HK “Zemgale/LLU” vairs vārtus neguva un bija spiesti atzīt sāpīgu zaudējumu ar rezultātu 1:4. Līdz ar to sērijas rezultāts kļuva 1:2 viesu labā.

Spēles galerija

Spēles apskats

Ārpus laukuma


Izmantoti video fragmenti no sportacentrs.com

Spēles ieraksts

Fanu zona

#zemgalellu vs #hkkurbads

A post shared by Oskars Gravitis (@graviic) on

Leave a Reply