Trešajā savstarpējā spēlē starp “Zemgale/LLU” un HS “Rīga” Optibet hokeja līgas regulārā čempionātā, jelgavnieki pārliecinoši parādīja, ka ir spēcīgāki, sagraujot savus pretiniekus ar rezultātu 6:2 (2:2; 1:0; 3:0). Uzbrucējs Aleksandrs Novikovs guva savus pirmos sezonas vārtus, bet Māris Miezis ar vārtu guvumu atgriezās pēc traumas sadziedēšanas.

Pirmā trešdaļa spēlē sākās ar nepatīkamas tradīcijas atkārtošanos. “Zemgale/LLU” un HS “Rīga” savstarpējo spēļu vēsture ir pilna ar gadījumiem, kad rīdzinieki gūst ātrus pirmos vārtus. Arī šī spēle neizpalika bez šāda momenta, kad pirmajā minūtē ātrā pretuzbrukumā pirmos vārtus guva HS “Rīga” uzbrucējs Raivis Kristiāns Ansons – 0:1. Tomēr rīdzinieku prieki ilga vien 11 sekundes, jo pēc Rustama Begova piespēles, pirmajā uzbrukumā rezultātu izlīdzināja Māris Miezis, kuram šī bija pirmā spēle pēc atkopšanas no traumas – 1:1. HS “Rīga” disciplīna sāka pieklibot jau pirmās trešdaļas vidū un piecpadsmitajā minūtē jelgavnieki izmantoja vairākumu. Pēc aizsarga Matīsa Gelažis piespēles savus pirmos sezonas vārtus guva uzbrucējs Aleksandrs Novikovs – 2:1. Trešdaļas nobeigums turpinājās ar asiem spēka paņēmieniem, kas sakaitēja atmosfēru uz laukuma un pēdējā trešdaļas minūtē HS “Rīga” uzbrucējs Kristaps Skrastiņš to izmantoja savas komandas labā, izlīdzinot spēles rezultātu – 2:2.

Otrajā trešdaļā “Zemgale/LLU” vairāk kontrolēja ripu un bīstami uzbruka, bet trešdaļas gaitā spēja gūt tikai vienus vārtus. Pēc Mārtiņa Mežuļa un Māra Mieža piespēlēm, ar individuālu meistarību izcēlās jelgavnieku uzbrucējs Rustams Begovs, kurš izvirzīja savu komandu spēles vadībā – 3:2.

Trešā trešdaļa raksturojās ar to, ka HS “Rīga” spēlētāji bija paguruši un nejuta lielu motivāciju pēc atspēlēšanas. Tas ietekmēja viņu disciplīnu un trešdaļas piektā minūtē viņi palika lielā mazākumā, kuru teicami realizēja jelgavnieki. “Zemgale/LLU” uzbrucējs Vladislavs Adeļsons, pēc Aleksandra Novikova piespēles, no aizvārtes pārsteidza vārtsargu Artūru Šilovu, kurš bija domājis, ka sekos garā izspēle, nevis ātrs uzbrukums no aizmugures – 4:2. Trešdaļas sešpadsmitajā minūtē HS “Rīga” atkal nonāca lielā mazākumā, kuru pēc Rustama Begova piespēles, ar precīzu raidījumu izmantoja aizsargs Kristaps Jākobsons – 5:2. Pēdējā spēles minūtē jelgavnieki palika mazākumā un HS “Rīga” nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. “Zemgale/LLU” spēlētāji saglabāja pārliecību aizsardzībā un tas ļāva aizsargam Rinaldam Rosinskim ieraidīt ripu tukšos vārtos – 6:2.