Par spēli

Latvijas hokeja Virslīgas spēle, kurā piekto un pēdējo regulārā čempionāta savā starp tiksies HK “Zemgale/LLU” un HS “Rīga” komandas. Jelgavniekiem jaunie rīdzinieki ir viena no neparocīgākām komandām, kuru trīs reizes izdevās vinnēt ar minimālu pārsvaru un vienu reizi ciest nepatīkamu zaudējumu. HK “Zemgale/LLU” ir pilni apņēmības pārliecinoši tikt galā ar rīdzinieki, bet kā tas būs dzīvē, to Jūs redzēsiet atnākot uz Jelgavas ledus halli 25. janvārī, plkst.19:30.

Spēles sākums sanāca ne tāds, kā to bija plānojuši jelgavnieki. Jau pirmajā minūtē viņi uzsāka ar uzbrukumiem, bet pazaudējot ripu nostājās aizsardzības pozīcijās. Dīvainā kārtā visi spēlētāji, ļāva HS “Rīga” uzbrucējam Elvim Dinam Kalnbērziņam izslidot pa kreiso malu caur visu laukumu un ieraidīt ripu Reiņa Petkus sargātos vārtos – 0:1. Zaudētie vārti lika HK “Zemgale/LLU” spēlētājiem sarosīties un pārņemt spēles kontroli savās rokās, bet pirmajā trešdaļā tas nenesa jūtamu rezultātu.

Otrā trešdaļā cīkstēšanās bija tik pat sīva un tik pie vārtiem nemaz ātri nepadevās. Vienā no uzbrukumiem, pēc Rinalda Rosinska piespēles, uzbrucēja manierē caur pretiniekiem izslidoja aizsargs Eduards Hugo Jansons un izlīdzināja spēles rezultātu trešdaļas septītā minūtē – 1:1. Trešdaļa turpinājās ar ļoti sīvu cīkstēšanos. Abām komandām bija dotas iespējas izmantot spēli nevienlīdzīgos sastāvos, bet neviena no tām, to nespēja pieveikt. Tikai jelgavnieki mazākumā brīžiem izskaitījās labāk, nekā pilnā sastāvā. HS “Rīga” pat tika pie iespējas mest soda metienu, bet nespēja pārspēt Reini Petuku. Trešdaļas pēdējā minūtē HK “Zemgale/LLU” veica pēdējo spiedienu uz pretinieka vārtiem. Artjoma Ogorodņikova piespēles uz vārtiem meta Romāns Ņekļudovs. Vārtsargs Denijs Romanovskis ripu atraidīja, bet tā veiksmīgi atlēca uz nūju Niklavam Birovam un viņš to ieraidījas vārtos – 2:1.

Trešā trešdaļa norisinājās ar tik patu pamatīgu stīvēšanos, ka pirmajās divās trešdaļās. Bet ne spēle nevienlīdzīgos sastāvos, ne ātri uzbrukumi nespēja mainīt spēles gaitu un HK “Zemgale/LLU” izcīnīja uzvaru ar rezultātu – 2:1.

Ruslans Antropovs

Turnīra tabula

Vieta Klubs Spēles Punkti
1. HK MOGO 25 61
2. HK Zemgale LLU 27 58
3. HK Kurbads 24 49
4. HK Liepāja 24 39
5. HS Rīga 24 30
6. HK Prizma 26 26
7. Pārdaugava 26 1

Spēles galerija

Leave a Reply