Optibet hokeja līgas regulārā čempionātā “Zemgale/LLU” savās mājās Jelgavas ledus hallē 2017. gada 02. decembrī bija spiesti atzīt “Kurbads” pārākumu ar rezultātu 2:5 (0:1; 2:1; 0:3). Jelgavnieku aizsargs Rimants Zeilis #11 spēlē guva savus pirmos vārtus komandas sastāvā.

Pirmo trešdaļu aktīvie iesāka “Kurbads” spēlētāji, liekot jelgavniekiem vairāk aizstāvieties savā aizsardzības zonā. Tomēr viesu spiediens nebija tik liels, lai “Zemgale/LLU” nespētu atbildēt ar asiem pretuzbrukumiem. Trešajā minūtē laukuma saimnieki nopelnīja noraidījumu, bet izturēja to bez zaudētiem vārtiem. Spēles vidus daļā ripas kontrole izlīdzinājās un “Zemgale/LLU” spēlētāji izveidoja vairākus bīstamus uzbrukumus. Diemžēl sešpadsmitā minūtē tika nopelnīts vēl viens noraidījumus un to spēja realizēt viesu uzbrucējs Deivdis Sarkanis – 0:1. Trešdaļas noslēgumā bez viena laukuma spēlētāja palika “Kurbads”, kurš tā pirmo minūti spēja izturēt bez zaudētiem vārtiem.

Otrā trešdaļā “Kurbads” izturēja vienu minūti mazākumā un agresīvi devās pretuzbrukumā, izveidojot ļoti bīstamas situācija pie jelgavnieku vārtiem ar kuriem nācās tikt galā “Zemgale/LLU” vārtsargam Rihardam Cimermanim #1. Sestajā minūtē viesi saņēma vēl vienu noraidījumu un šoreiz pēc Raivja Kurnigina #13 piespēlēs vārtu guva Olafs Aploks #77 – 1:1. Turpinājumā “Kurbads” turpināja iesāktos agresīvos uzbrukumus, bet jelgavnieki atbildēja ar ātriem pretuzbrukumiem. Trešdaļas vidū viesu spiediens salauza “Zemgale/LLU” ceturtā virknējuma pretestību un Mārtiņa Cipuļa gūtie vārti otro reizi spēlē, izvirzīja “Kurbads” vadībā ar rezultātu – 1:2. Trešdaļas četrpadsmitajā minūtē viesi izpelnījās noraidījumu uz četrām minūtēm un pēc ilgām izspēlēm, pēc Ričarda Bernharda #15 un Raivja Kurnigina #13 piespēlēm, ripu vārtos no zilās līnijas ieraidīja aizsargs Rimants Zeilis #11 – 2:2. Zeilim tie ir pirmie vārti “Zemgale/LLU” sastāvā. Turpinājumā “Kurbads” ar noteikumu pārkāpumu aprāva Raivja Kurnigina #13 ātro pretuzbrukumu, bet viņam diemžēl neizdevās realizēt soda metienu. Pēdējā trešdaļas minūtē jelgavnieki nopelnīja noraidījumu, kas izmainīja spēlēs rezultātu trešās trešdaļas sākumā.

“Kurbads” spēlētājiem vairākumā bija nepieciešamas tikai 21 sekunde, lai trešo reizi izvirzīties spēlēs vadībā, jo vārtus guva Mārtiņš Gipters – 2:3. Trešdaļas piektā minūtē viesu spēlētāji ar enerģisko cīņu jelgavnieku aizsardzības zonā, piespieda ledus saimniekiem piekāpties vēlreiz, ļaujot vārtus gūt Sandim Zolmanim – 2:4. “Zemgale/LLU” puiši trešdaļas gaitā turpināja mēģinājumus atspēlēties, bet viesu spiedien bija vēl lielāks. Trīs minūtes līdz spēles beigām Edgars Brancis vēl vairāk palielināja “Kurbads” pārākumu, gūstot piekto vārtus – 2:5.

Vieta Komanda Spēles Punkti
1. HK MOGO 17 38
2. HK Liepāja/Optibet 18 36
3. HK Kurbads 16 31
4. HK Zemgale/LLU 18 30
5. HS Rīga 18 15
6. HK Prizma 17 6

Spēles galerija

Video apskats

Leave a Reply