Otrajā turnīra “Amber Puck Pro” spēlē “Zemgale/LLU” hokejisti tikās ar Latvijas čempioniem – HK “Kurbads”. Sīvā cīņā jelgavnieki otro reizi pārbaudes spēlēs piekāpās rīdziniekiem ar minimālu rezultātu – 1:2 (0:1; 1:0; 0:1).

Pirmo trešdaļu komandas uzsāka ar ātriem pretuzbrukumiem uz pretinieku vārtiem. “Zemgale/LLU” bija laba iespēja atklāt spēles rezultātu, bet precīzi vārtos nostrādāja rīdzinieku vārtsargs Uldis Čalpa. “Kurbads” pretuzbrukums noslēdzās ar jelgavnieku noraidījumu un realizēto vairākumu – 0:1. Līdz trešdaļas beigām “Zemgale/LLU” vēl divas reizes spēlēja mazākumā un vienu reizi četri pret četri, spējot nosargāt savus vārtus. Jelgavniekiem bija arī labi pretuzbrukumi, bet izlīdzināt spēles rezultātu tā arī neizdevās.

“Kurbads” otrās trešdaļas sākumā spēja uzspiest savu spēli jelgavniekiem, iespiežot viņu aizsardzības zonā. Tomēr nespējot ieraidīt ripu Riharda Cimermaņa sargātos vārtos, iniciatīvā pārgāja “Zemgale/LLU” pusē, ko viņi izmantoja, lai veidotu ātros pretuzbrukumus. Vienā no tādiem uzbrukumiem viņi arī spēja izlīdzināt spēles rezultātu – 1:1. Uz trešdaļas beigām “Kurbads” izdevās atgriezt savās rokās spēles kontroli, pateicoties tam, ka jelgavnieki pelnīja noraidījumus. Tomēr neskatoties uz vairākumiem, rīdzinieki līdz otrās trešdaļas beigām tos nespēja izmantot.

Trešās trešdaļas sākumā “Kurbads” pārņēma spēles vadību, jo jelgavnieki bija mazākumā. Izturot vienu mazākumu, jelgavnieki nopelnīja otro. Pēdējā vairākuma sekundē rīdzinieki spēja ieraidīt ripu vārtos un panāca rezultātu – 1:2. “Zemgale/LLU” spēlētāji trešdaļas turpinājumā pārņēma kontroli par ripu, veidoja asus uzbrukumus, bet ripu vārtos tā arī nespēja ieraidīt. Otro reizi pārbaudes spēlēs “Zemgale/LLU” piekāpjas Latvijas čempioniem, bet šoreiz rīdziniekiem tik viegli vairs neklājās.

Optibet hokeja līgas sezonas pirmajā spēlē HK “Zemgale/LLU” atkal tiksies ar HK “Kurbads” un tas notiksies 2018. gada 12. septembrī, Kurbads ledus hallē. Gan jau jelgavnieki spēs atrast atslēdziņas uz pretinieku vārtiem.