Nedaudz pietrūka! Optibet hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē 2018. gada 10. februārī Jelgavas ledus hallē HK Zemgale/LLU neizdodas izlīdzināt rezultātu un nākas atzīt HK Kurbads pārākumu ar rezultātu 2:3 (0:0; 0:2; 2:1).

Pirmajā trešdaļā HK “Kurbads” pārņēma spēles un ripas kontroli savās rokās, bet HK “Zemgale/LLU” atbildēja ar disciplinētu spēli aizsardzībā, liekot pretiniekam spēlēt pie laukuma apmalēm. Lai arī jelgavniekiem bija dažas kļūdas aizsardzībā, ar tām pārliecinoši tika galā vārtsargs Rihards Cimermanis #1. Neiztrūka arī spēka paņēmieni un tāpēc pirmā trešdaļa tika aizvadīta interesanti, bet bez gūtiem vārtiem.

Otrā trešdaļā izrādījās veiksmīgāka HK “Kurbads” spēlētājiem. Ceturtajā trešdaļas minūtē, samērā vienkāršs Mārtiņa Porēja metieni no gandrīz no zilās līnijas laukuma centra, sagādā pirmos vārtus viesu labā – 0:1. “Zemgale/LLU” spēlētāji uzreiz nopelnīja noraidījumu, kuru izturēja, bet sodītais spēlētājs nepaspēja atgriezties savā vietā, kad Martina Lavrova piespēlēto ripu vārtos ieraidīja Mārcis Zembergs – 0:2. Jelgavnieki pielika lielas pūles, lai izmainītu spēles rezultātu, bet nespēja to izdarīt ne vienādos sastāvos, ne divos vairākumos.

Trešās trešdaļas sākumā “Zemgale/LLU” atkal nonāca mazākumā un izturēja to. Tomēr “Kurbads” bija ieguvis zināmu priekšrocību laukuma kontrolē un astotajā trešdaļas minūtē ar Martina Lavrova gūtiem vārtiem panāca pārliecinošu rezultātu – 0:3. Jelgavnieki pat nedomāja padoties un turpināja cīņu, gaidot uz pretinieka kļūdām. Trešdaļas trīspadsmitā minūtē viesi nonāca mazākumā un jau pēc minūtes saimnieki to izmantoja savā labā. Pēc aizsarga Mārtiņa Mežuļa piespēles, ripu uz vārtiem raidīja aizsargs Reinis Švēdenbergs. Vārtu priekša ripas lidojuma trajektoriju izmainīja Lauris Rancevs #25 un guva vārtus – 1:3. Trīs minūtes vēlāk, pretinieku aizsardzības zonā pie apmales uzbrucējs Artjoms Ogorodņikovs izcīnīja ripu un atdeva piespēli uzbrucējam Jurijam Moiseičenko. Moiseičenko devās ar ripu uz vārtiem, kur viņam priekšā gūlās pretinieku aizsargs, kas izslēdza viņam iespēju izdarīt piespēli partnerim uz otru malu un viņš izšķīrās par metienu. Ripa tika raidīta tālajā augšējā stūrī un ņemot vērā, ka viņa lidoja tieši virs vārtsarga Ulda Čalpas pleca, tā netraucēti ielidoja vārtos – 2:3. “Zemgale/LLU” sajūtot iespēju atspēlēties, devās neskaitāmos uzbrukumos. Divas minūtes pirms spēles beigām vārtsargs Rihards Cimermanis tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, bet “Kurbads” izdevās nosargāt savus vārtus un panākt uzvaru ar minimālu rezultātu – 2:3.