HK “Zemgale/LLU” savā trešā pārbaudes spēlē tikās ar Latvijas čempionu vienību – HK “Kurbads”. Neskatoties uz to, ka rīdzinieku sastāvu pameta daudz vadošie spēlētāji, jelgavnieki nespēja pārspēt pretinieku un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 1:4 (0:2; 1:1; 0:1).

Mūsu puiši uz ledus kāpa atslābināti, tā it kā būtu atnākuši uz treniņu, kas viņiem maksāja ar zaudētiem vārtiem jau spēles četrpadsmitajā sekundē (!!!). Pēc tālas Mārtiņa Ģiptera piespēles, uzbrukumā aizdevās Mārtiņš Cipulis, kurš arī atklāja spēles rezultātu – 0:1. “Zemgale/LLU” spēlētāji sasparojās un mēģināja izlīdzināt spēles gaitu, bet ripa nekrita pretinieku vārtos un tāpēc arī tika bieži zaudēta ripas kontrole, kura “Kurbads” trešdaļas izskaņā atnesa otro vārtu guvumu. Šoreiz, pēc Bluka un Branča piespēlēm, vairākumā atzīmējas Edgars Homjakovs – 0:2.

Otrās trešdaļa sākumā HK “Kurbads” guva trešos vārtus pēc Deivida Sarkana raidījuma (piespēles Spruktam un Cipulim) – 0:3. Tas lika “Zemgale/LLU” spēlētājiem saņemties un pārņemt spēles kontroli savās rokās. Ceturtā minūtē, pēc Valentīna Feoktistova iemetienā vinnētās ripas, to vārtos nekavējoties ieraidīja Māris Miezis – 1:3. Jau likās, ka ar tādu apņēmību jelgavnieki ātri izlīdzinās spēles rezultātu. Tomēr neskatoties uz visiem mēģinājumiem, ripa vārtos vairs nenokļuva.

Trešā trešdaļā “Zemgale/LLU” saspēle atkal izjuka un priekšroka atkal pārgāja HK “Kurbads” pusē, ko viņi arī realizēja astotajā minūtē. Vairākumā, pēc Straupes un Galviņa piespēlēm, ripu vārtos ieradīja Juris Upītis – 1:4 un vairāk šajās spēlē vārti vairs netika gūti.

Nākamās trīs pārbaudes spēles HK “Zemgale/LLU” aizvadīs Liepājā, “Amber Puk Pro” turnīrā, kur tiksies ar sekojošām komandām: Liepāja (31.08.), Kurbads (01.09.), Lido (02.09.).

Pārbaudes spēles komandu sastāvi.

HK “Zemgale/LLU”
Vārtsargi: Reinis Petkus, Rihards Cimermanis (no 21:45); aizsargi: Iļja Makarovs, Krišs Grundmanis, Kristaps Jākobsons, Rimants Zeilis, Rinalds Rosinskis, Aleksejs Popovs, Mārtiņš Mežulis, Niklāvs Balgalvis; uzbrucēji: Rustams Begovs, Jānis Kārkliņš, Raivis Kurnigins, Vladislavs Adeļsons, Aleksandrs Novikovs, Rūdolfs Prūsis, Valentīns Feoktistovs, Ričards Bernhards, Artjoms Ogorodņikovs, Artūrs Āboliņš, Māris Miezis.

HK “Kurbads”
Vārtsargs: Uldis Čalpa (visu spēli), Denijs Romanovskis; aizsargi: Renārs Valters, Toms Bluks, Jēkabs Redlihs, Mārtiņš Ģipters, Guntis Galviņš, Mārtiņš Porejs; uzbrucēji: Jānis Sprukts, Jānis Straupe, Edgars Brancis, Mārtiņš Vītoliņš, Toms Hārtmanis, Artūrs Logunovs, Mārcis Zembergs, Kristians Zelts, Mārtiņš Cipulis, Edgars Homjakovs, Deivids Sarkans, Juris Upītis.