Optibet hokeja līgas regulārā čempionātā sestdien 22. septembrī HK “Zemgale/LLU” tikās ar atjaunoto HK “Mogo” sastāvu. Jelgavniekiem spēle pagalam neizdevās un rīdzinieki varēja atriebties par pagājušās sezonas pusfinālu, uzveicot laukuma saimniekus ar rezultātu – 0:5 (0:2, 0:1, 0:2).

Atšķirībā no iepriekš redzētām šīs sezonas spēlēm, abas komandas to aizvadīja vidējā tempā. HK “Zemgale/LLU” spēlētājiem nepaveicās jau spēles ceturtajā minūtē, kad rīdzinieki devās ātrā pretuzbrukumā un spēles rezultātu atklāja Rūdolfs Maslovskis – 0:1. Trešdaļas vidū pēc viesu uzmetienu uz vārtiem, vārtsargs Reinis Petkus ripu atsita, bet pirmais pie tās bija HK “Mogo” uzbrucējs Vladimirs Mamonvs, kurš dubultoja savas komandas pārsvaru – 0:2.

Otrajā trešdaļā HK “Zemgale/LLU” spēlētāji bija krietni aktīvāki un veidoja bīstamus momentus pie Henrija Anča sargātiem vārtiem, tomēr ripa nekādi nevēlējās slīdēt iekšā vārtos. Savukārt trešdaļas izskaņā “Mogo” uzbrucējs Juris Ziemiņš mazākumā devās ātrā pretuzbrukumā un ieraidīja ripu pretkustībā esošam vārtsargam – 0:3.

Trešās trešdaļas sākumā “Zemgale/LLU” iekrīta uz ātru pretinieka pretuzbrukumu un Juris Ziemiņš otro reizi spēles laikā guva vārtus mazākumā – 0:4. Trešdaļas vidū, “Mogo” spēlētāju spiediena rezultātā, ripa nonāca viesu kontrolē un to vārtos ieraida Jānis Ozoliņš – 0:5. “Zemgale/LLU” galvenais treneris Valērijs Kuļibaba atzīmēja, ka šī bija tā spēle, kurā nekas neizdevās, neskatoties uz visiem spēlētāju pūliņiem. Komanda izvērtēs pieļautas kļūdas un centīsies aizmirst nepatīkamas sajūtas, lai varētu turpināt cīnīties par vietu čempionāta izslēgšanas spēlēs.

Foto galerija

Spēles apskats

Saistītie raksti

Leave a Reply