LV izlases

“Zemgale/LLU” vārtsargs Reinis Petkus #45 Latvijas nacionālās valstsvienības sastāvā aizvadīja pārbaudes spēles ar Norvēģijas izlasi.

Pirmo spēli 06. aprīlī Petkus pavadīja uz rezerves soliņa, bet otrajā spēlē aizvadīja uz laukuma 60 minūtes, kurās uz viņa vārtiem tika izdarīts 31 metiens. Latvijas izlases spēlētājiem šajā spēlē neveicās ar spēles disciplīnu un kopā tika nopelnītas 42 soda minūtes. Četras reizes norvēģi izmantoja vairākumu, vienu reizi precīzi mainīja ripas lidojuma trajektorija un vienu reizi realizēja ātru pretuzbrukumu.

Smagā spēlē Petkus atvairīja 25 metienus, bet Latvijas izlase piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 2:6. Salīdzinājumam iepriekšējā spēlē uz vārtsarga Ulda Čalpas vārtiem tika izdarīti 26 metieni, 23 no kuriem viņš atvairīja.

Zaudēt Latvijas nacionālās valstsvienības sastāvā nekad nav patīkami, bet HK “Zemgale/LLU” augsti vērtē Reiņa Petkus sasniegumu, iekļūstot izlases sastāvā un darīs visu, lai komandas vārtsargiem šādas iespējas atkārtotos.