OHL/Virslīga

HK “Zemgale/LLU” piedzīvoja lielāko zaudējumu šosezon Optibet hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē pret Latvijas hokeja čempioniem HK “Mogo”. 2019. gada 12. oktobrī komandas tikās Jelgavas ledus hallē un jelgavnieki piekāpās ar rezultātu 1:7 (0:3; 1:2; 0:2).

No pirmām spēles minūtēm abas komandas uzsāka agresīvu atklātu hokeju, kurā lielāko ripas kontroli pārņēma HK “Mogo” spēlētāji un kas rezultējās ar trīs gūtiem vārtiem rīdzinieku labā – 0:3. Viesu rindās ar vārtu guvumiem atzīmējās Rūdolfs Maslovskis un divas reizes Andris Siksnis.

Otrās trešdaļas sākumā rīdzinieku uzbrucējs Juris Ziemiņš guva vēl divus vārtus, panākot rezultātu – 0:5. Panākot lielo pārsvaru rezultātā, HK “Mogo” spēlētāji palaida spēles pavedienu, kas ļāva HK “Zemgale/LLU” aizsargs Sebastian Janda #69 trešdaļas vidū atgūt vienus vārtus – 1:5. Rezultatīvas piespēles tika ieskaitītas Ričarda Bernharda #15 un Rustama Begova #7 kontā.

Trešajā trešdaļā ripas kontroles pārsvars piederēja HK “Zemgale/LLU” spēlētājiem, bet viņi tā arī nespēja ieraidīt ripu Renāra Kazanova sargātos vārtos. Savukārt HK “Mogo” rindās ar vārtu guvumiem atzīmējās Edgars Kurmis un Kārlis Gustavs Logins, panākot graujošu rezultātu – 1:7.

Šis bija trešais vēsturiskais jelgavnieku zaudējums rīdziniekiem ar sešu vārtu starpību savstarpējo spēļu vēsturē, bet arī lielākas vārtu starpības nav bijis.

Skatīties spēles foto, video un lasīt detalizētu aprakstu var šeit.