JAHL/1. līga, JLSS
HK Zemgale/JLSS

2017. gada 22. oktobrī 1. līgas vienība HK “Zemgale/JLSS” Jelgavas ledus hallē tikās HK “HSR 2001” un zaudēja ar rezultātu 0:3 (0:1; 0:0, 0:2). Trešais zaudējums pēc kārtas nekādi neuzlaboja komandas omu un tāpēc jau nākamā spēlē jelgavnieki pārtrauca savu zaudējumu sēriju.

2017. gada 29. oktobrī HK “Zemgale/JLSS” devās izbraukumā uz Rīgu, kur Volvo SC ledus hallē tikās ar pretiniekiem no HK “Pārdaugava/Jūrmala”. Ārkārtīgi saspīlētas cīņas rezultātā, mūsu puiši izcīnīja uzvaru ar minimālu pārsvaru – 5:4 (1:1; 2:0; 2:3). Pirmajā trešdaļā pēc Riharda Paškauska #87 piespēles vārtus guva Roberts Mezītis #19. Otrā trešdaļā ar vārtu guvumiem atzīmējās Jānis Ričards Kārkliņš #10 un Kristaps Namiķis #20. Rezultatīvas piespēles izdarīja Roberts Pētersons #29 un Emīls Balodis #9. Trešā trešdaļā vārtus guva Emīls Balodis #9 un Kristaps Namiķis #20. Namiķis asistēja arī ceturto vārtu gūšanā, bet pie piektajiem vārtiem asistēja Rihards Paškausks #87.

Pēc pirmās turnīrā izcīnītās uzvaras HK “Zemgale/JLSS” 1. līgas tabulā ieņem septīto vietu (no deviņām komandām) un savu nākamo spēli aizvadīs 2017. gada 05. novembrī Jelgavas ledus hallē tiekoties ar līgas līderi – “Venta 2002”.

Uzbrucējs Rihards Paškausks #87 pēc traumas ārstēšanas no “Zemgale/LLU” tika nosūtīts uz 1. līgu, lai atjaunotu fizisko formu, bet uzbrucējs Kristaps Namiķis #20 šogad pārsvarā spēlē 1. līgā, kaut arī izpalīdz “Zemgale/LLU” pamatsastāvā, kad rodas tāda nepieciešamība. Namiķis šobrīd ir “Zemgale/JLSS” rezultatīvākais spēlētājs komandā un septiņpadsmitais rezultatīvākais līgā ar 2 gūtiem vārtiem un 2 rezultatīvām piespēlēm.

JLSS U18

Latvijas jauniešu un bērnu čempionātā hokejā kluba U18 komanda pēdējās divās nedēļās aizvadīja trīs spēles, kurās izcīnīja divas uzvaras un piedzīvoja vienu nepatīkamu zaudējumu.

2017. gada 21. oktobrī Volvo SC ledus hallē “JLSS U18” tikās ar “Pārdaugava” un piedzīvoja ārkārtīgi nepatīkamu zaudējumu pēcspēles metienos ar rezultātu 2:3 (0:0; 1:1; 1:1). Vārtus spēlē guva Artūrs Treimanis #15 un Kristaps Kromans #17. Rezultatīvās piespēles Jānim Ričardam Kārkliņam #10 (2 reizes), Kristapam Kromanim #17 un Kristeram Braunam #4. Zaudējuma nepatīkamā pusē tajā, ka HK “Pārdaugava” tā ir tikai otrā uzvara sezonā un tā atrodas čempionāta tabulas lejas galā.

2017. gada 24. oktobrī Volvo SC ledus hallē “JLSS 18” tikās ar turnīra pastarīti – “Daugava”, kura līdz šim nav guvusi čempionātā nevienu punktu un atrodas tabulas pēdējā vietā. Jelgavnieki bezkaislīgi izrēķinājās ar pretinieku un uzvarēja ar rezultātu 6:1 (4:0; 0:1; 2:0). Emīls Balodis #9 guva “hat-trick”, ieraidot spēlē trīs vārtus un izdarot divas precīzas piespēles. Kristaps Kromanis #17 vārtus neguva, bet izdarīja četras rezultatīvās piespēles. Vēl vārtu komandas labā guva – Kristaps Bergs #3, Jānis Ričards Kārkliņš #10 un Roberts Mezītis #19. Rezultatīvās piespēles izdarīja Artūrs Treimanis #15, Jānis Ričards Kārkliņš #10 un Kaspars Mendziņš #23.

2017. gada 28. oktobrī “JLSS U18” devās izbraukuma spēlē uz Ventspili, kur tikās ar vienu no saviem tuvākiem pretiniekiem tabulā – “Venta 2002”. Spēles vidū ventspilnieki bija vadībā ar rezultātu 3:1, bet jelgavnieki parādīja savu spītīgo raksturu un līdz trešdaļas beigām ne tikai izlīdzināja spēles rezultātu, bet arī panāca uzvaru ar rezultātu 3:5 (2:1; 1:1; 0:3). Vārtus jelgavnieku labā guva Kristaps Kromans #17 (2 reizes), Aleksandrs Gordins #8, Marks Žukovskis #12, Roberts Mezītis #19. Rezultatīvās piespēles komandas labā izdarīja Aleksandrs Gordins #8, Anna Kubliņa #16 (2 reizes), Emīls Balodis #9 (2 reizes), Jānis Ričards Kārkliņš #10 (2 reizes), Roberts Mezītis #19.

Pēc aizvadītām spēlēm “JLSS U18” ar trīs punktu pārsvaru par sekotāju, nostiprinājās turnīra ceturtā vietā, bet komanda rezultatīvākais spēlētājs Kristaps Kromans #17 ar 12 gūtiem vārtiem un 7 rezultatīvām piespēlēm no piektās vietas pakāpies uz ceturto vietu starp turnīra rezultatīvākiem spēlētājiem.

Nākamo spēli komanda aizvadīs Jelgavas ledus hallē 2017. gada 11. novembrī  un tiksies ar “Mārupe/AKO”, kura šobrīd ieņem devīto vietu čempionātā.

JLSS U16

Skolēnu brīvlaikā “JLSS U16” komanda aizvadīja produktīvā cīņā izcīnot uzvaras čempionātā piecas spēles, kā rezultātā no ceturtās vietas pacēlās uz pirmo. Trīs komandas spēlētāji arī iekļuvuši turnīra rezultatīvāko spēlētāju desmitniekā.

2017. gada 22. oktobrī Volvo SC ledus hallē “JLSS U16” tikās ar vienaudžiem no “Daugava/Sāga” un sagrāva tos ar rezultātu 14:3 (2:1; 5:2; 7:0). Komandas kapteinis Kristers Brauns #77 spēlē guva 7 vārtu un izdarīja 2 rezultatīvās piespēles. Uzbrucējs Artūrs Karaša #13 izcēlās ar 3 gūtiem vārtiem un 6 rezultatīvām piespēlēm. Aizsargs Daniels Goršānovs #14 izdarījis 5 rezultatīvās piespēles saviem partneriem. Vēl vārtus spēlē guva Ričards Briņecs #8 (2 reizes); Vitālijs Čerkass #20, Klāvs Veinbergs #27. Rezultativitātes punktus par piespēlēm guva arī Bogdans Hodass #17, Ričards Kondrovs #87, Vitālijs Čerkass #20, Klāvs Veinbergs #27 (2 reizes).

2017. gada 24. oktobrī Jelgavas ledus hallē “JLSS U16” aizvadīja vienu no smagākām spēlēm ar “HSR 2003”, kurā uzvarēja ar minimālu pārsvaru – 4:3 (2:1; 0:2; 2:0). Jelgavnieki spēles sākumā izvirzījās vadība, bet jau otrās trešdaļas beigās nokļuva iedzinēju lomā. Trešā trešdaļā komandas vērtīgākie spēlētāji Artūrs Karaša #13 un Klāvs Veinbergs #27 paguva izlīdzināt rezultātu un panākt uzvaru spēlē. Artūrs Karaša #13 spēlē guva 3 vārtus. Komandas kapteinis Kristers Brauns #77 spēlē izdarīja 2 rezultatīvās piespēles. Vēl pa vienai rezultatīvai piespēlei Danielam Goršānovam #14, Robertam Andersonam #88, Ričardam Kondrovam #87, Ričardam Briņecam #8.

2017. gada 25. oktobrī Jelgavas ledus hallē “JLSS U16” konsekventi izrēķinājās ar “Ogre Juniors” komandu – 6:0 (2:0; 2:0; 2:0). Ar 3 gūtiem vārtiem, rezultatīvākais bija uzbrucējs Kristers Brauns #77. Ričards Briņecs #8 guva 1 vienus vārtus un izdarīja 1 rezultatīvo piespēli. Ar vārtu guvumiem atzīmējās Ričards Brauns #71 un Vitālijs Čerkass #20. Pa divām rezultatīvām piespēlēm izdarījuši Daniels Goršānovs #14 un Bogdans Hodass #17. Rezultatīvās piespēles Ričarda Kondrova #87, Artūra Karaša #13 un Klāva Veinberga #27 kontā.

2017. gada 26. oktobrī “JLSS U16” devās izbraukumā uz Rīgu, kur Volvo SC ledus hallē tikās ar “IHS/Prizma” komandu. Spēles pirmā trešdaļa tika aizvadīta tikai ar vieniem jelgavnieku gūtiem vārtiem, bet atlikušajās trešdaļās pretinieks bija sagrauts ar rezultātu 7:2 (1:0; 3:1; 3:1). Rezultatīvākais spēlētais Klāvs Veinbergs #27 spēlē guva 2 vārtus un izdarīja 2 rezultatīvās piespēles. Vēl divus vārtus spēlē guva aizsargs Edgars Markovs #9. Komandas kapteinis Kristers Brauns #77 spēlē guva 1 vārtus un izdarīja 1 rezultatīvu piespēli. Pa vieniem gūtiem vārtiem aizsargiem Danielam Goršānovam #14 un Ričardam Kondrovam #87. Divas rezultatīvās piespēles izdarīja Ričards Briņecs #8, pa vienai – Rūdolfs Muraško #11 un Vitālijs Čerkass #20.

2017. gada 29. oktobrī Jelgavas ledus hallē “JLSS U16” tikās ar “HC Klaipeda” un vārtu bagāta spēlē pieveica vienaudžus ar rezultātu 9:6 (3:2; 3:1; 3:3). Otrās trešdaļas sākumā “HC Klaipeda” trešo reizi izlīdzināja spēles rezultātu 3:3, bet trešdaļas turpinājumā jelgavnieki izrāvās priekšā ar trīs vārtu pārsvaru, kuru viesi nespēja atgūt. Rezultatīvākais spēlētājs aizsargs Bogdans Hodass #17 spēle laikā izdarīja 4 rezultatīvās piespēles. Klāvs Veinbergs #27 guva 3 vārtus, Artūrs Karaša #13 – 2 vārtus un izdarīja vienu rezultatīvo piespēli, Ričards Briņecs #8 – 1 vārtus un 2 rezultatīvās piespēles. Ar vieniem gūtiem vārtiem atzīmējās aizsargi Daniels Goršānovs #14 un Ričards Kondrovs #87, ka arī komandas kapteinis – uzbrucējs Kristers Brauns #77. Ar rezultatīvām piespēlēm atzīmējās aizsargi Jānis Ķergalvis #18 (2 reizes), Roberts Andersons #88 (2 reizes), Ralfs Dūša #50.

“JLSS U16” turnīra tabulā ieņem pirmo vietu, bet vēl divas komandas sīvi pretendē uz to – “Daugavpils BJSS” un “Mārupe”. Individuālā statistikā uzbrucējs Artūrs Karaša #13 ar 18 gūtiem vārtiem un 18 rezultatīvām piespēlēm ieņem pirmo vietu starp rezultatīvākiem turnīra spēlētājiem. Kristers Brauns #77 ar 21 gūtiem vārtiem un 9 piespēlēm atrodas ceturtā vietā, bet Klāvs Veinbergs #27 ar 14 gūtiem vārtiem un 8 piespēlēm – desmito vietu.

Nākamo spēli “JLSS U16” aizvadīs Jelgavas ledus hallē 2017. gada 05. novembrī un tiksies ar “Jūrmalas SS/EVHS”, kuru šobrīd piedzīvo sešu spēļu zaudējumu sēriju.

JLSS U14 A grupa

Rudens brīvlaikā “JLSS U14 A” komanda aizvadīja 3 spēles, kurās piedzīvoja viena zaudējumu un divas uzvaras. Liels prieks par to komanda spēja pārtraukt piecu spēļu zaudējumu sēriju un ar gūtām uzvarām no pēdējās vietas turnīra tabulā pakāpties uz astoto vietu trīspadsmit komandu konkurencē.

2017. gada 21. oktobrī Jelgavas ledus hallē “JLSS U14 A” atkārtoti zaudēja “HSR 04/05” vienībai ar rezultātu 1:4 (1:1; 0:2; 0:1).

2017. gada 28. oktobrī Jelgavas ledus hallē “JLSS U14 A” tikās ar vienaudžiem no “Daugavpils BJSS” un pārliecinoši izcīnīja savu pirmo sezonas uzvaru ar rezultātu 6:3 (2:0; 2:1; 2:2).

2017. gada 29. oktobrī Jelgavas ledus hallē “JLSS U14 A” tikās ar pretiniekiem no “Brocēnu NBJSS” un uzvarēja viņus ar rezultātu 4:2 (2:0; 1:1; 1:1).

Nākamo spēli komanda aizvadīs 2017. gada 04. novembrī Jelgavas ledus hallē un tiksies ar “Liepāja SSS” komandu, kura atrodas turnīra tabulā septītā vietā un ir potenciāli uzvarama, ja vien spēlētāji pildīs treneru norādījumus.

JLSS U14 B grupa

“JLSS U14 B” komanda šajā laika posmā nebija spēlējusi, jo tās nākamā spēle tiks aizvadīta 2017. gada 04. novembrī Kurbads ledus hallē, kur tā tiksies ar “Kurbads 05” vienaudžiem.

Puiši, mēs turam par Jums īkšķus.

JLSS U12 A grupa

“JLSS U12 A” komanda 2017. gada 22. oktobrī Jelgavas ledus hallē tikās ar pretiniekiem no HK “Ogre”. Pirmo trešdaļu ar vieniem gūtiem vārtiem uzvarēja viesi. Otrā trešdaļā viņi dubultoja pārsvaru, bet trešdaļas izskaņā jelgavnieki 38 sekundēs izlīdzināja spēles rezultātu – 2:2. Diemžēl trešā trešdaļā “JLSS U12 A” pietrūka spēku un tika ielaistas četras ripas, uz kurām spēja atbildēt ar vieniem gūtiem vārtiem – 3:6 (0:1; 2:1; 1:4). Komanda joprojām saglabā desmito vietu turnīra tabulā un tai ir nepieciešamas uzvaras, lai pakāptos augstāk.

Nākamo spēli komanda aizvadīs 2017. gada 05. novembrī Valmierā Vidzemes OC ledus hallē, kur tiksies ar “Valmieras HK/BJSS”, kura turnīra tabulā ieņem ceturto vietu.

JLSS U12 B grupa

2017. gada 22. oktobrī Rīgā Mogo ledus hallē “JLSS U12 B” komanda aizvadīja spēli pret “HS Mogo 07” un cieta smagu sakāvi ar rezultātu 12:1 (4:0; 3:0; 5:1). Pēc zaudējuma komanda turpina saglabāt septīto vietu turnīra tabulā.

Nākamo spēli “JLSS U12 B” aizvadīs 2017. gada 12. novembrī Jelgavas ledus hallē un tiksies ar vienaudžiem no “Liepāja SSS”. Cerams, ka puiši sāks ieviest tradīciju, ka liepājniekiem zaudēt mājās, nav labs tonis.

JLSS U10 A

“JLSS 08” komanda 2017. gada 21. oktobrī aizvadīja savu pirmo sabraukumu Tukuma ledus hallē, kurā aizvadīja divas spēles. Pirmajā spēle tika piedzīvots zaudējums pret “HC Klaipeda 08” ar rezultātu 1:7. Otrā spēlē nācās piedzīvot zaudējumu pret “TNSS/THK” ar rezultātu 1:2. Pēc pirmā sabraukuma komanda ieņem sešpadsmito vietu turnīra tabulā.

Nākamais sabraukums notiks 2017. gada 09. decembrī un tur mūsu mazākie tiksies ar vienaudžiem no “Liepāja SSS” un “Vilnius SLRA”.

JLSS U10 B

“JLSS 09” komanda uz šo brīdi ir aizvadījusi divus sabraukumus un ļoti sīvā cīņā spēja izcīnīt piecus punktus un ierindoties turnīra tabulā astotā vietā.

2017. gada 14. oktobrī Tukuma ledus hallē tika aizvadītas spēle pret “Valmieras HK/BSS” un “Ogre Juniors 09”. Vienaudži no Valmieras tika pieveikti ar rezultātu 6:3, bet ogrēniešiem nācās piekāpties ar rezultātu 0:3.

2017. gada 29. oktobrī Ogrē Vidzemes ledus hallē tika aizvadīts otrs sabraukums, kurā nācās pieciests divus zaudējumus, bet abās spēlēs atņemot pretiniekam pa vienam punktam, jo abās spēlēs uzvarētāju noteica ar pēcspēles soda metieniem. “Prizma 08” zaudējām ar rezultātu 1:2, bet “HS Mogo 09” – 0:1.

Mēs spēlējam par Jelgavu! Mēs spēlējam par Latviju!