JAHL/1. līga

“Zemgale Juniors” janvārī aizvadīja piecas spēles, kurās piedzīvoja vien vienu zaudējumu līderiem, kas ļāva sakrāta nopietnu punktu bagāžu pirms nākošām spēlēm. Visnotaļ lielu ieguldījumu komandas panākumā guva sastāva pastiprināšana ar “JLSS U17” un “Zemgale/LLU” spēlētājiem.

3.janvārī Jelgavas ledus hallē “Zemgale Juniors” pārliecinoši pieveica “Liepājas SSS” komandu ar rezultātu – 4:1 (2:0; 0:1; 2:0). Ar diviem vārtiem spēlē atzīmējās Kristaps Namiķis un pa vieniem Robertam Mezītim un Kristeram Braunam. Vienīgos vārtu pretinieku rindās guva uzbrucējs Egidijus Binkulis, kurš spēlē arī Optibet hokeja līgas komandā HK “Liepāja”.

Visnotaļ svarīgu uzvaru “Zemgale Juniors” izcīnīja 6.janvārī Jelgavas ledus hallē, tiekoties ar ceturtā vietā esošo HS “Rīga 2002”. Pirmajā trešdaļā Alans Mitrofanovs izvirzīja jelgavniekus vadībā, bet otrās trešdaļas sākumā rīdzinieki pārņēma vadību pēc Ričarda Jeļenska un Raimonda Mikusa Vītoliņa (HS “Rīga) gūtiem vārtiem 1:2. Līdz otrās trešdaļas beigām Alans Mitrofanovs spēja izlīdzināt rezultātu, bet Aleksandrs Novikovs izvirzīt “Zemgale Juniors” vadībā 3:2. Trešajā trešdaļā Novikovs guva vēl divus vārtus, ka arī vienus vārtus jelgavnieku kontā ieguldīja Kristers Brauns. HS “Rīga 2002” labā vārtus spēja gūt Raimonds Mikus Vītoliņš, bet ar to bija par maz, lai pieveiktu ledus saimniekus, kuri izcīnīja uzvaru ar rezultātu 6:3 (1:0; 2:2; 3:1).

20.janvārī “Zemgale Juniors” izcīnīja svarīgu uzvaru pār saviem sīvākiem konkurentiem “Mārupe/AKO” ar rezultātu 7:4 (3:0; 4:1; 0:3). Ar trim gūtiem vārtiem jelgavnieku rindās izcēlās uzbrucējs Jānis Ričards Kārkliņš. Divus vārtus spēlē guva aizsargs Krišjānis Reinfelds, bet pa vieniem vārtiem uzbrucējam Matīsam Kārlim Pumpuram un aizsargam Danielam Goršānovam. Uzbrucējs Kristaps Namiķis spēles laikā izdarīja četras rezultatīvās piespēles.

24.janvārī jelgavniekiem trešo reizi sezonā nācās atzīt “Venta 2002” pārākumu ar rezultātu 1:7 (0:4; 1:3; 0:0). Vienīgos vārtus “Zemgale Juniors” rindās guva uzbrucējs Renarts Džerods Alksnis.

27.javārī Jelgavas ledus hallē “Zemgale Juniors” tikās ar turnīra pastarīšiem – “Prizma” un gandrīz piekāpās viņiem. Jelgavnieki spēles sākumā izvirzījās vadībā ar četru vārtu pārsvaru un atslābinājās. “Prizma” spēlētāji gan bija mērķtiecīgāki, otrajā trešdaļā gūstot trīs vārtus, bet trešās trešdaļas sākumā izlīdzināja rezultātu. Līdz spēles beigām komandas pārgāja uz brīvu hokeju, kas skatītājiem piecpadsmit minūtēs sagādāja septiņus vārtu guvumus, bet uzvaru izcīnīja “Zemgale Juniors” ar rezultātu 9:6 (4:0; 0:3; 5:3). Ar diviem vārtu guvumiem jelgavnieku rindās spēlē izcēlās Kristaps Namiķis, Kaspars Mendziņš un Roberts Mezītis. Pa vieniem vārtiem Klāvam Veinbergam, Jānim Ričardam Kārkliņam un Ričardam Kondrovam.