JAHL/1. līga

Dramatisku spēli svētdien, 23. septembrī Jelgavas ledus hallē aizvadīja “Zemgale/Juniors” vienība, kura tikās ar vieniem no Jaunatnes attīstības hokeja līgas līderiem – HS “Rīga 2002”. Trešās trešdaļas sākumā jelgavnieki bija vadībā, bet spēles beigās neizturēja viesu spiedienu un piekāpās ar rezultātu 3:4 (2:0; 0:0; 1:3).

Šoreiz uz “Zemgale/Juniors” no “Zemgale/LLU” tika nosūtīti četri spēlētāji – Krišjānis Reinfelds, Marks Mežsargs, Kristers Bormanis un Jānis Ričards Kārkliņš. Pastiprinātais piecinieks nelika vilties un pēc pirmās trešdaļas jelgavnieki ar Kārkliņa un Bormana gūtiem vārtiem bija vadībā ar rezultātu – 2:0.

HS “Rīga 2002” pamatīgi saniknoti par zaudēto pirmo trešdaļu, pārgāja uz totāla uzbrukuma spēli, kas trešdaļas laikā viņiem ļāva gūt vienu vārtus – 2:1.

Trešā trešdaļā norisinājās īstā drāma. Trešdaļas vidū vienas minūtes laikā HS “Rīga 2002” izdevās ne tikai izlīdzināt spēles rezultātu, bet arī izvirzīties vadībā – 2:3. Piecas minūtes līdz spēles beigām “Zemgale/Juniors” uzbrucējs Kristaps Kromans panāca kārtējo izlīdzinājumu – 3:3. Pusotru minūti līdz spēles beigām HS “Rīga 2002” aizsargs Ralfs Tods Vilciņš guva uzvaras vārtus – 3:4. “Zemgale/Juniors” mēģināja izlīdzināt spēles rezultātu, bet to neizdevās panākt un komanda piedzīvoja ceturto zaudējumu pēc kārtas. Neskatoties uz zaudējumu, komanda ar jauno pastiprinājumu vēl varēs gūt punktus un kaut kā aizlāpīt iztrūkumus sastāvā.