Informācija

Pārdošanā “Hokeja Pasaule” veikalā Jelgavas ledus hallē ir nonākusi jauna sporta somu kolekcija, ka arī hokejista paklājiņš un suvenīra krekliņi. Iepriekš atbalstītāji varēja iegādāties tikai šalli ar komandas zīmolu.

HK “Zemgale/LLU” sadarbībā ar veikalu “Hokeja Pasaule” paplašinājuši preču kolekciju ar kluba zīmolu. Divas sezonas kluba atbalstītājiem bija pieejamas tikai šalles un kluba vadība skaidri apzinājās, ka ar to ir krietni par maz. Šobrīd veikalā Jelgavas ledus hallē ir pieejamas divas dažādu izmēru sporta somas, divas mugursomas, drēbju maisiņš un paklājiņš. Praktiskas preces hokejistiem, kuru dizains krasi atšķiras no citiem un būs vienmēr viegli pamanāms.

Kluba atbalstītājiem bez šalles, tagad arī pieejami suvenīra krekliņi, kuri kopē spēlētāju īstos kreklus, tikai mazā izmērā un tos ir viegli piekarināt redzamā vietā. Krekliņi ir divos krāsu izpildījumos – mājas un izbraukuma spēļu krāsās. Hallē jau klīst nostāsti, ka suvenīra krekliņi nes panākumus ne tikai sportā, bet arī sadzīvē. Tomēr svarīgākais ir tas, ka tie apstiprina piederību klubam un tā hokejistiem. Klubs noteikti domās arī par to, kā paplašināt preču kolekciju un vienmēr gatavs uzklausīt ieteikumus no malas.

VeikalaHokeja Pasaule Jelgavadarba laiks:

P – Pk. 12:00 – 20:00

S. – Sv. 10:00 – 17:00

Share

Leave a Reply