HK “Dinaburga” savās mājās piekāpjas HK “Zemgale/LLU” ar rezultātu 1:7 (0:3; 1:1; 0:3), kas ļauj jelgavniekiem nostiprināt savas pozīcijas Optibet hokeja līgas regulārā čempionāta turnīra tabulas pirmajā vietā. Zemgaliešu rindās ar savu pirmo sezonas “hat-trick” atzīmējās uzbrucējs Artūrs Homjakovs, bet pirmos vārtus sezonā guva Roberts Petrovičs un Haralds Rauls Slišāns. Rezultatīvākais spēlētājs Aleksandrs Visockis spēles gaitā atdeva 4 rezultatīvās piespēles.

Pēc divām smagām spēlēm savās mājās, HK “Zemgale/LLU” devās izbraukumā uz Daugavpili, lai tiktos ar HK “Dinaburga”. Pat būdams viesos, jelgavnieki uz ledus uzvedās, kā savās mājās – kontrolēja ripu un spēles gaitu bez īpašām grūtībām. Spēles rezultātu ceturtā minūtē atklāja “Zemgale/LLU” kapteinis Rustams Begovs – 0:1. Laukuma saimnieki trešdaļas turpinājumā nopelnīja trīs noraidījumus, kurus jelgavniekiem neizdevās izmantot savā labā, bet spēlējot vienādos sastāvos ar diviem vārtu guvumiem atzīmējās otrā virknējuma uzbrucējs Artūrs Homjakovs – 0:3.

Otrā trešdaļā “Zemgale/LLU” neveicās tik viegli, kā pirmajā. Hokejisti jau iepriekš atzinās, ka spēlēt pret “Dinaburgu” ir sarežģītāk, nekā pret spēcīgākiem pretiniekiem. Vietām parādās atslābums, kas noved pie kļūdām, kuru rezultātā nesanāk spēlēt savu spēli. Tā notika arī šajā trešdaļā, kad spēlējot vairākumā “Dinaburga” uzbrucējs Jegors Mateiko atguva vienus vārtus – 1:3, bet mūsu hokejistiem nekādi neizdevās pārspēt vārtsargu Uldi Čalpu. Tikai 3 sekundes līdz trešdaļas beigām “Zemgale/LLU” aizsargs Haralds Rauls Slišāns guva savus pirmo sezonas vārtus un neļāva komandai zaudēt šo spēles nogriezni – 1:4.

Trešā trešdaļā, kā tas jau bija vairākās iepriekšējās savstarpējās spēlēs, “Dinaburga” hokejisti uzsāka spēlēt plašu hokeju ar tālām piespēlēm, kā rezultātā abām komandām veidojās daudzas iespējas iziet viens pret vienu ar katras komandas vārtsargiem. Spēles gaitu par labu “Zemgale/LLU” lauza uzbrucējs Aleksandrs Novikovs, kurš vienatnē izgāja caur pretinieka aizsardzību un panāca rezultātu – 1:5. Trešdaļas otrā pusē pie saviem sezonas pirmajiem vārtiem tika uzbrucējs Roberts Petrovičs – 1:6. Bet beigās ar kurioziem vārtiem, savu pirmo sezonas “hat-trick” (trīs vārti vienā spēlē) nopelnīja uzbrucējs Artūrs Homjakovs – 1:7.

“Zemgale/LLU” uzvara deva papildus divus punktus, lai nedaudz palielinātu savu pārsvaru Optibet hokeja līgas turnīra tabulā no tuvākiem sekotājiem – “Olimp/Venta 2002”, kuri tagad atpaliek par trim punktiem (dienas beigās pretinieks aizvadīja 27 spēli un samazināja starpību līdz vienam punktam). Pirmdien jelgavnieki tiksies ar HS “Rīga” hokejistiem no kuriem vienmēr ir jāgaida pārsteigumi, neskatoties uz to, ka viņi atrodas turnīra tabulas lejasdaļā.

Vārtu guvēji

HK “Dinaburga”: 34:04 Jegors Mateiko (Meļnikovs, Barkovskis) – vairākums.

HK “Zemgale/LLU”: 03:03 Rustams Begovs (Jekimovs, Tambijevs); 12:19 Artūrs Homjakovs (Visockis); 17:43 Artūrs Homjakovs (Bernhards, Visockis); 39:57 Haralds Rauls Slišāns (Visockis); 41:54 Aleksandrs Novikovs; 54:10 Roberts Petrovičs (Ralfs Jevdokimovs); 56:35 Artūrs Homjakovs (Visockis).