Hokeja komanda “Zemgale/LLU” šovakar izbraukumā pieveica “Mogo/LSPA” ar rezultātu 1:0 (1:0; 0:0; 0:0), izvirzoties Optibet hokeja līgas izslēgšanas spēļu pusfināla sērijas vadībā ar rezultātu 3:1. Vienīgos vārtus vairākumā guva uzbrucējs Ričards Bernhards, kurš laboja Artūra Novikova raidīto ripu.

“Zemgale/LLU” aizsargs Aleksandrs Galkins iepriekšējā spēlē guva traumu un vairs nevarēs spēlēt izslēgšanas spēļu kārta. Viņa vietā tika izsaukts Daniels Goršanovs, bet šodienas spēli viņš pavadīja rezervista statusā.

Arī “Mogo/LSPA” komanda piedzīvoja sastāva izmaiņas. Nespēlēja uzbrucēji Lauris Rancevs un Juris Ziemiņš, bet sastāvā atgriezās uzbrucējs Andris Siksnis un aizsargs Krišjānis Rēdlihs.

Brīvo dienu pirms spēles abu komandu spēlētāji izmantoja atpūtai un šodien izskatījās svaigi un ļoti aktīvi. Rīdzinieki, kā jau ierasts, bija motivēti mainīt spēles gaitu jau pašā sākumā un izrādīja pamatīgi ofensīvu uz “Zemgale/LLU” hokejistiem. Jelgavnieki atbildēja ar bīstamiem uzbrukumiem, bet vārtsargi Henrijs Ančs un Rihards Cimermanis arī šodien spēlēja precīzi daudzas reizes glābjot savas komandas.

Pirmās trešdaļas otrā pusē “Mogo/LSPA” nopelnīja noraidījumu un šo izdevību izmantoja jelgavnieki. Pēc Artūra Homjakova spēcīga metiena, ripas lidojuma trajektoriju mainīja Ričards Bernhards – 1:0. Tikai neviens vēl nezināja, ka šie būs arī vienīgie vārti spēlē.

Otrajā un trešajā trešdaļā spēles iniciatīva pārgāja no vienas puses uz otru, bet vārtsargi spēlēja ideāli un neviens vairs nespēja gūt vārtus. Pat vairākumi netika izmantoti.

Piektā komandu savstarpējā spēle notiks 30. martā Jelgavas ledus hallē plkst.19:00 un arī to varēs vērot “Sportacentrs.com” TV kanālā.

Izspēles koks

Foto galerija