Zemgale/LLU 14.02.2021.-13

HK “Zemgale/LLU” ar minimālu pārsvaru 3:2 (1:1; 0:0; 2:1) savās mājās pārspēja HK “Liepāja” hokejistus ar kuriem Optibet hokeja līgas regulārā čempionātā nebija tikušies pēdējos četrus mēnešus. Frenks Razgals divas reizes spēja pārspēt liepājnieku vārtsargu, bet ar vieniem gūtiem vārtiem atzīmējās komandas kapteinis – Rustams Begovs.

“Zemgale/LLU” pārņēma ripas kontroli jau pašas spēles sākumā, bet “Liepājas” hokejisti atbildēja ar intensīviem spēka paņēmieniem un aktīvu darbību ledus saimnieku aizsardzības zonā. Viesi diezgan ātri iedzīvojās mazākumos, bet jelgavniekiem nekādi neizdevās pārspēt HK “Liepāja” vārtsargu Māri Jučeru. Savukārt HK “Liepāja”, savu vairākumu ar aizsarga Artūra Salijas precīzu metienu, izmantoja lai atklātu rezultātu pirmās trešdaļas otrā pusē – 0:1. Par laimi “Zemgale/LLU” uzbrucējs Frenks Razgals diezgan ātri atguva vienus vārtus – 1:1.

Otrā trešdaļā jelgavnieki mēģināja pārņemt spēles iniciatīvu, bet iedzīvojās četros mazākumos un vairāk domāja par aizsardzību, nekā par uzbrukumu. Par laimi HK “Zemgale/LLU” vārtos stabili spēlēja vārtsargs Rihards Cimermanis un liepājnieki nespēja panākt rezultāta izmaiņu.

Trešajā trešdaļā “Zemgale/LLU” turpināja spēli augstā tempā un tās vidū komandas kapteinis Rustams Begovs izvirzīja jelgavnieku vadībā ar rezultātu 2:1. Pēc trim minūtēm Frenks Razgals ar mērķtiecīgumu guva savus otros vārtus – 3:1. Spēles izskaņā HK “Liepāja” galvenais treneris Normunds Sējējs nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju un tas ļāva Raivo Freidenfeldam atgūt vienus vārtus viesu labā – 3:2.

Pirmdien abas komandas aizvadīs otro savstarpējo spēli, kurā varēs vērot cik labā fiziskā kondīcijā atrodas hokejisti, kuri šodien atdevuši daudzus spēkus uz laukuma.

Vārtu guvēji

HK “Zemgale/LLU”: 16:15 Frenks Razgals; 49:58 Rustams Begovs (Tambijevs); 53:01 Frenks Razgals (Kaļķis).

HK “Liepāja”: 13:44 Artūrs Salija (Mickevičs); 59:20 Raivo Freidenfelds (Grinbergs, Salija).