zemgale llu - liepāja 19

Hokeja komanda “Zemgale/LLU” savās mājās ar rezultātu 3:4 (0:2; 1:1; 2:1) piekāpās HK “Liepāja”, piedzīvojot pirmo zaudējumu jaunā Optibet hokeja līgas regulārā čempionātā. Ar diviem vārtu guvumiem jelgavnieku rindās izcēlies uzbrucējs Artūrs Ozoliņš.

Liepājnieki pārsteidza laukuma saimniekus jau 15. sekundē, kad pēc uzvarēta iemetiena viesi nonāca pie Riharda Cimermaņa sargātiem vārtiem un ar Riharda Ričarda Fomina precīzu metienu atklāja spēles rezultātu – 0:1. HK “Zemgale/LLU” uzreiz pēc zaudētiem vārtiem neizmantoja lielā vairākuma iespēju, bet HK “Liepāja” uzbrucējs Māris Miezis 10. minūtē dubultoja savas komandas pārsvaru – 0:2.

Otrā trešdaļā HK “Zemgale/LLU”, izmantojot “tuvā soliņa” priekšrocības, pārņēma spēles iniciatīvu, bet nespēja pārspēt viesu vārtsargu Māri Jučeru. Trešdaļas vidū baltkrievu leģionārs Artjoms Anosovs (Artyom Anosov) aizskrēja ātrā pretuzbrukumā un palielināja liepājnieku pārsvaru līdz trim vārtiem – 0:3. Jelgavnieki pārgāja uz spēli trīs maiņās un trešdaļas izskaņā vairākumu realizēja Artūrs Ozoliņš – 1:3. Vēl vienus vārtus ledus saimniekiem neieskaitīja, jo spēlētājs atradās vārtsarga laukumā.

HK “Zemgale/LLU” spēlētāji trešā trešdaļā turpināja uzbrukt uz viesu vārtiem un spēja atspēlēties. Sākumā Artūrs Ozoliņš mainīja ripas lidojumu, bet 30 sekundes vēlāk aizsargs Rinalds Rosinskis ar tālšāvienu panāca rezultātu – 3:3.

Diemžēl vēl pēc trīsdesmit sekundēm liepājnieku uzbrucējs Rihards Ričards Fomins izmantoja jelgavnieku kļūdu aizsardzībā un guva uzvaras vārtus – 3:4. “Zemgale/LLU” spēles pēdējās divas minūtes spēlēja bez vārtsarga un ar sešiem laukuma spēlētājiem, bet otro reizi izlīdzināt rezultātu nespēja, piedzīvojot pirmo zaudējumu čempionātā.

Vārtu guvēji

“Zemgale/LLU”: Artūrs Ozoliņš (Porejs, Tambijevs); Artūrs Ozoliņš (Jekimovs); Rinalds Rosinskis.

“Liepāja”: Rihards Ričards Fomins (Plānics); Māris Miezis (Plānics); Artyom Anosov, Rihards Ričards Fomins (Plānics, Miezis).