zemgale/llu - mogo/lspa - 1

Hokeja komanda “Zemgale/LLU” savās mājās ar rezultātu 1:2 (0:1; 0:0; 1:1) piekāpās “Optibet” hokeja līgas līderu vienībai “Mogo/LSPA”. Vienīgos vārtus jelgavnieku labā ar soda metienu guva komandas kapteinis Artūrs Ozoliņš.

“Zemgale/LLU” savās mājās tikās ar pārliecinošu čempionāta līderi – “Mogo/LSPA”. Jelgavnieku sastāvs arī šajā spēlē piedzīvoja izmaiņas, jo komandai pievienojās aizsargs Roberts Mamčics, kurš “Dinamo Rīga” sastāvā aizvadījis divas spēles.

“Zemgale/LLU” bija nopietni sagatavojusies spēlei un rādīja ļoti pārliecinošu sniegumu. Par nelaimi jelgavniekiem pirmās trešdaļas vidū rīdzinieku uzbrucējs Ričards Grīnbergs no asa leņķa spēja pārsteigt vārtsargu Rihardu Cimermani un atklāt spēles rezultātu – 0:1.

Otrā trešdaļā abas komandas aizvadīja pozicionālas cīņas un neviena no tām neguva vārtus. Trešās trešdaļas sākumā “Mogo/LSPA” uzbrucējs Rūdolfs Polcs guva ātrus vārtus – 0:2, liekot “Zemgale/LLU” sasparoties.

Trešdaļas vidū jelgavnieku kapteinis Artūrs Ozoliņš precīzi realizēja soda metienu samazinot viesu pārsvaru – 1:2. Spēles beigās mājinieki pielika pamatīgas pūles, lai izlīdzinātu rezultātu, bet diemžēl tas šoreiz neizdevās.