Hokeja komanda “Zemgale/LLU” valsts svētku dienā izcīnīja uzvaru pār “Mogo/LSPA” ar rezultātu 3:1 (0:0; 2:1; 1:0) Optibet hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē, kura norisinājās Jelgavas ledus hallē.

Pieredzes bagātāko hokejistu vienība “Mogo/LSPA” no pirmām spēles sekundēm pārņēma vadību savās rokās un iespieda jelgavniekus aizsardzības zonā. Pateicoties “Zemgale/LLU” spēlētāju pašaizliedzībai un vārtsarga Riharda Cimermaņa lieliskam sniegumam, rīdzinieki tā arī nespēja atklāt spēles rezultātu pirmajā trešdaļā.

Otrās trešdaļas otrā minūtē viesi nonāca mazākumā un pēc Ivana Ribčika (Ivan Rybchik) piespēles, ripu uz vārtiem spēcīgi raidīja aizsargs Ēriks Ševčenko. Vārtu priekšā ar savu nūju ripas lidojuma trajektoriju izmainīja Aleksandrs Visockis un atklāja spēles rezultātu – 1:0. “Mogo/LSPA” pēc vārtu zaudējuma izskatījās dezorientēti, kas noveda pie tā, ka trešdaļas otrā pusē, tas pats Aleksandrs Visockis izcīnīja ripu aiz pretinieku vārtiem, kas ļāva to vārtos ieraidīt Artūram Homjakovam – 2:0. Trešdaļas izskaņā “Mogo/LSPA” pieredzējušā aizsarga Oskara Bārtuļa spēcīgs un precīzs metiens vairākumā spēja samazināt jelgavnieku pārsvaru – 2:1.

Trešās trešdaļas sākumā, pēc Raivja Kristiāna Ansona (draftēts NHL Pitsburgas “Penguins” komandā) un Aleksandra Novikova piespēlēm, deviņpadsmit gadus vecais aizsargs Patriks Ozols no laukuma malas ieraidīja ripu Artūra Šilova (draftēts NHL Vankūveras “Canucks” komandā) vārtos – 3:1. Līdz spēles beigām “Mogo/LSPA” ar visiem spēkiem mēģināja atspēlēties, bet jelgavnieku pašaizliedzība, aizstāvot vārtus, viņiem to neļāva izdarīt un “Zemgale/LLU” svinēja uzvaru Latvijas valsts svētku dienā, kas piedeva papildus emocionalitāti.

Foto un video skaties šeit