Hokeja komanda “Zemgale/LLU” šovakar pēcspēles metienos ar rezultātu 2:3 (2:1; 0:1; 0:0; 0:0; 0:1) piekāpās “Mogo/LSPA” un nespēja izcīnīt uzvaru piektajā Optibet hokeja līgas izslēgšanas spēļu kārtas pusfināla spēlē. Divus vārtus jelgavnieku rindās guva Aleksandrs Visockis un Frenks Razgals.

Spēle iesākās ar mainīgu ripas kontroli, bet “Mogo/LSPA” hokejisti neizskatījās īpaši ātri. Jelgavniekiem tas pakāpeniski deva priekšroku, kura tika izmantotu, lai izvirzīties spēles vadībā. Trešdaļas vidū “Zemgale/LLU” hokejisti divu minūšu laikā guva divus vārtus. Pirmais izcēlies Aleksandrs Visockis, bet tad ar individuālu meistarību – Frenks Razgals – 2:0.

Ņemot vērā, ka uzvaru spēlē gaidīja ne tikai komandas atbalstītāji, bet arī paši hokejisti, tad pēc ātri gūtiem vāriem “Zemgale/LLU” hokejisti negaidīti samazināja savu spiedienu uz pretinieku un tas viņiem maksāja ar zaudētiem vārtiem, kurus trešdaļas izskaņā guva “Mogo/LSPA” aizsargs Krišjānis Rēdlihs – 2:1.

Otrajā trešdaļā “Zemgale/LLU” hokejistiem nekādi neizdevās atrast savu spēles ritmu un iniciatīva pārgāja “Mogo/LSPA” spēlētāju pusē, ko viņi arī spēja izmantot savā labā, kad trešdaļas vidū rezultātu izlīdzināja Dans Ločmelis – 2:2.

Trešajā trešdaļā abu komandu hokejisti, apzinoties tās iznākuma svarīgumu, pielika maksimālas pūles, lai mainītu rezultātu. Tomēr arī šodien vārtos lieliski spēlēja abu komandu vārtsargi Rihards Cimermanis un Henrijs Ančs, kas lika hokejistiem “skaidrot attiecības” spēles papildlaikā.

“Zemgale/LLU” hokejisti praktiski visu papildlaiku kontrolēja ripu un veidoja bīstamas situācijas pie Henrija Anča vārtiem, bet tā arī nespēja to tur ieraidīt, kaut arī tādas iespējas viņiem bija pietiekami daudz.

Spēles uzvarētājs tika noskaidrots pēcspēles metienos, kuros meistarīgi izrādījās “Mogo/LSPA” hokejisti, kuriem izdevās izcīnīt uzvaru un pagarināt izslēgšanas spēļu sēriju. Šobrīd “Zemgale/LLU” ir sērijas vadībā ar rezultātu 3:2 un priekš uzvaras šajā sacensību posmā viņiem ir nepieciešama tikai viena uzvara. Rīdziniekiem savukārt vairs nav kur atkāpties un ņemot vērā viņu pieredzi, “Mogo/LSPA” hokejisti cīnīsies līdz pēdējam.

Nākamā spēle tiks aizvadīta Rīgā, 1. aprīlī, plkst.19:00. Spēle notiks bez skatītāju klātbūtnes, bet tās tiešraidi varēs vērot “Sportacentrs.com” mājas lapā un TV kanālā.

Vārtu guvēji

“Zemgale/LLU”: 08:13 Aleksandrs Visockis (Homjakovs, Kaļķis); 10:14 Frenks Razgals (Kaļķis, Ģēģeris).

“Mogo/LSPA”: 18:53 Krišjānis Rēdlihs (Želubovskis); 31:56 Dans Ločmelis (Lipsbergs).