Uzbrucēju Artūru Ozoliņu pazīst katrs Latvijas izlases spēlētājs un treneris, jo viņš daudzas reizes ir aizstāvējis valsts godu pārbaudes turnīros nacionālās izlases sastāvā. Pagājušo sezonu Artūrs noslēdza Alpu līgas hokeja komandā “Lustenau”, kurā aizvadīja 18 spēles un guva 5 vārtus un atdeva 11 rezultatīvās piespēles.

“Dinamo Rīga” jauniešu hokeja skolas audzēknis U-18 un U-20 izlasēs izcēlās ar lielu rezultativitāti un tādēļ 2006. gadā ar 45. numuru tika draftēts Kanādas hokeja līgas komandā “Guelph Storm”. Tālāko leģionāra karjeru turpinājis Zviedrijas klubos, kur kopā aizvadīja 4 sezonas.

Pēc Zviedrijas Artūrs uz divām sezonām devās uz Kazahstānu no kurienes jau nonāca Krievijas Augstākās līgas līmenī. Kopumā tālajā kaimiņvalstī aizvadīja sešas sezonas un 2019. gadā tika iekļauts Latvijas nacionālās izlases kandidātu sarakstā.

2021./2022. gada “Optibet” hokeja līgas regulārā čempionāta Sergeja Žoltoka balvu ieguva “Zemgale/LLU” centra uzbrucējs Artūrs Ozoliņš. Jelgavas komandas hokejists 33 spēlēs guva 22 vārtus, izdarīja 28 rezultatīvas piespēles un uzvarēja 59.28% iemetienos.

Saistītie raksti