Līdz ar hokeja kluba “Zemgale/LLU” uz trim gadiem parakstīto līgumu ar Somijas “Mestis” līgu, 2022. gada augustā klubam pievienojies Edgars Buncis, kurš ieņems ģenerālmenedžera amatu un palīdzēs gan klubam, gan tā spēlētājiem atrast un īstenot jaunu profesionālos izaicinājumus.

 “Edgars Buncis Latvijas hokeja menedžmentā ir viens no zinošākajiem cilvēkiem ne tikai nacionālajā, bet arī starptautiskā mērogā, labi pārzina gan administratīvo darbu, gan sportistu aģentu vidi, tādēļ viņa pievienošanos mūsu klubam uzskatu par vērtīgu, uz ilgtermiņa attīstību vērstu ieguvumu,” pastāstīja HK “Zemgale/LLU” direktors Aivars Zeltiņš.

Ģenerālmenedžera amatu kā izaicinājumu uztver arī E.Buncis, kurš “Zemgale/LLU” un “Mestis” sadarbību vērtē kā jaunu elementu Latvijas hokeja piramīdas pilnveidošanā. “Ļoti pozitīvi vērtēju Aivara Zeltiņa un “Zemgale/LLU” ambīcijas un mērķtiecību, lai palīdzētu jaunajiem hokejistiem tieši tajā brīdī, kad tas visvairāk nepieciešams, un esmu gatavs ar savu darbu palīdzēt mērķu sasniegšanā,” tā E.Buncis.

Saistītie raksti