Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LBTU”, gatavojoties 2025./2026. gada sezonai, aizvadīja pārbaudes spēles Latvijas Hokeja federācijas (LHF) Prezidenta kausa ietvaros. Turnīrā jelgavnieki demonstrēja cīņassparu, pārbaudīja sastāvu un guva vērtīgu pieredzi, kas noderēs jaunās sezonas sākumā.
Turnīra pirmajās spēlēs jelgavnieki piekāpās Latvijas U-20 “balto” izlasei ar rezultātu 2:4, kā arī “Liepājas HK” komandai ar rezultātu 1:4. Taču cīņā par piekto vietu “Zemgale/LBTU” parādīja raksturu un spēcīgā uzbrukuma spēli, pārspējot pagājušās sezonas Latvijas čempionus “Mogo/RSU” ar rezultātu 7:4.
Ar vārtu guvumiem turnīrā izcēlās Ričards Bernhards, Gustavs Millers, Haralds Jirgens, Nils Vanags, Gatis Gricinskis, kā arī komandas jaunie papildinājumi no Somijas – Atte Rajala un Tomijs Petteris Ansio.
Treneru korpuss uzsver, ka šie mači sniedza iespēju ne tikai izvērtēt spēlētāju gatavību sezonai, bet arī pilnveidot piecinieku saskaņotību. Rezultātus šajā posmā pārvērtēt nebūtu objektīvi, jo daļa spēlētāju piedalījās Latvijas U-20 kandidātu izlasēs, citi vēl nav pievienojušies sastāvam, un komandas komplektācija turpinās.
Sezonas oficiālais sākums gaidāms 12. septembrī, kad “Optibet” Baltijas hokeja līgas atklāšanas spēlē, iespējams, tiksies pagājušās sezonas finālisti – “Zemgale/LBTU” un “Mogo/RSU”. Precīzs spēļu grafiks vēl tiek saskaņots starp komandām.
Foto: Dāvis Berners | LHF

















