“Zemgale Veterāni” ir amatieru veterānu hokeja komanda, kas ar lepnumu pārstāv “Zemgales amatieru hokeja līgu” (ZAHL). Šī līga ir izveidota, lai dotu iespēju amatieru hokeja komandām sacensties un baudīt spēles prieku.

“Zemgales” komanda aktīvi piedalās ZAHL turnīros un sacensībās, kur viņi sastopas ar līdzīgi domājošām komandām no citiem reģioniem. Šie turnīri dod iespēju komandas spēlētājiem rādīt savas prasmes un sasniegumus, kā arī izveidot draudzīgas attiecības ar citu komandu biedriem.

ZAHL ir atmosfēra, kurā tiek novērtēta ne tikai spēles rezultāti, bet arī fair-play, komandas garš un spēlētāju izturēšanās. Tas rada iedvesmu un motivāciju “Zemgales” komandas dalībniekiem turpināt attīstīties un spēlēt ar maksimālu intensitāti.

“Zemgale” izpelnījusi savu vārdu ZAHL ar hokejistu izcilo spēli un dedzību uz laukuma. Viņu uzvara ir gan spēles rezultāts, gan arī cieņa un atzinība, ko viņi iegūst no citām līgas komandām un skatītājiem.

Komandas locekļi ir apņēmības pilni un vienoti, cenšoties sasniegt izcilību gan individuāli, gan komandā kopumā. Viņi izmanto ZAHL kā izaicinājumu un iespēju pilnveidot savas spējas, veidot taktiskas stratēģijas un radīt aizraujošas spēles uzvedības.

“Zemgales” dalība ZAHL ir devusi komandai papildu stimulu un iespēju pierādīt savu vērtību amatieru veterānu hokejā. Viņi ir ieguvuši draudzīgus rivalitātes un kopdarbības attiecību tīklus, kas palīdz veicināt komandas garu un radīt aizraujošas spēles brīžus.

Kopumā “Zemgale” ir lepns biedrs ZAHL, kurā viņi spēlē un veido savu hokeja vēsturi. Viņu mērķis ir saglabāt amatieru hokeja vērtības un dot prieku gan savai komandai, gan skatītājiem, kas atbalsta viņus ZAHL spēlēs un pasākumos.

Ziņas par veterānu komandu "Zemgale"

Kluba veterāni tēmē uz divām medaļām

Hokeja kluba “Zemgale” veterānu vienība 2018...

Veterāni stabili trešie ZAHL MIX līgā

Hokeja kluba “Zemgale” veterāni pēdējos div...

Kluba veterāniem četru uzvaru sērija

HK “Zemgale” veterāni 2017. gada 05. novembr�...

Veterāni stabili pirmie

ZAHL veterānu līgā HK “Zemgale” komanda 18....