Hokeja komanda “Zemgale/LLU” izbraukumā sīvā cīņā “Optibet” hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē ņēma virsroku virs HS “Rīga” ar rezultātu 4:3 (1:1; 1:0; 2:2).

Spēle uzsākusies ar pārliecinošu jelgavnieku spiedienu uz jauno hokejistu vārtiem, bet rezultātu pirmie atklāja HS “Rīga”. Ledus laukuma saimnieki izmantoja ātro pretuzbrukumu un uzbrucējs Otto Pauls Poļakovs ieraidīja ripu vārtsarga Ērika Vītola vārtos – 0:1.

Spēles rezultātu “Zemgale/LLU” izdevās izlīdzināt jau pēc 50 sekundēm, kad HS “Rīga” spēlētāji aizkavējās ar spēlētāju maiņu un uzbrucējs Kevins Strādnieks ieraidīja ripu vārtsarga Kārļa Beķera-Brīvkalna vārtos – 1:1.

Otrajā trešdaļā jelgavnieki daudz kontrolēja ripu, bet nebija pārāk rezultatīvi. Divas minūtes līdz trešdaļas beigām aizsargs Patriks Ozols no zilās līnijas ieraidīja ripu vārtos, izvirzot “Zemgale/LLU” vadība – 2:1.

Trešo trešdaļu “Zemgale/LLU” iesāka mazākumā un rīdzinieki šo iespēja nepalaida garām. Otrajā trešdaļas minūtē Otto Pauls Poļakovs ieraidīja vārtos no vārtsarga atlekušo ripu – 2:2.

Trīs minūtes vēlāk jelgavnieku aizsargs Iļja Grekovs, izrādot savas prasmes darbībā ar nūju, izvirzīja “Zemgale/LLU” vadībā – 3:2. Trešdaļas vidū ledus saimnieki nonāca mazākumā un uzbrucējs Edgars Kulda ar metienu no asa leņķa panāca divu vārtu pārsvaru – 4:2.

Piecas minūtes līdz spēles beigām HS “Rīga” hokejisti neļāva jelgavniekiem iziet no aizsardzības zonas, divcīņā ieguvu ripu un aizsargs Jānis Bullītis ieraidīja ripu, kura atleca vārtsarga Ērika Vītola kājsarga – 4:3. Pēdējās divās spēles minūtēs laukuma saimnieki nomainīja vārtsargu pret sesto laukumu spēlētāju, lai mēģinātu izlīdzināt spēles rezultātu, bet spēles rezultāts palika nemainīgs.

Vārtu guvēji

“Zemgale/LLU”: 03:57 Kevins Strādnieks (R. Vītols, Vilmans); 37:59 Patriks Ozols (Kulda, Roķis); 44:29 Iļja Grekovs (Roķis, Andersons); 50:09 Edgars Kulda (Jekimovs, Ozoliņš) – vairākumā.

HS “Rīga”: 03:07 Otto Pauls Poļakovs (Krūms); 41:29 Otto Pauls Poļakovs (Krūms); 55:08 Jānis Bullītis (Mateiko).