HS “Rīga” hokejisti savās mājās 2019. gada 26. janvārī Optibet hokeja līgas regulārā čempionātā piekāpās HK “Zemgale/LLU” ar rezultātu 2:9 (2:3; 0:2; 0:4). Savā trešajā sezonas spēlē jelgavnieku uzbrucējs Ēriks Žohovs guva trīs vārtus un izdarīja vienu rezultatīvo piespēli. Komandas snaiperis Rustams Begovs guva divus vārtus un izdarīja vienu rezultatīvo piespēli.

HK “Zemgale/LLU” spēlētāji labi saprata, ka HS “Rīga” jāmēģina pārvarēt ar lielu spēles ātrumu un spiedienu uz pretinieka vārtiem. Rīdzinieki savukārt zināja, ka ar ātrumu var pārspēt jebkuru turnīra komandu. Tāpēc pirmā spēles trešdaļā abu komandas spēlētāji netaupīja spēkus uz ātrumiem. Spēles rezultātu atklāja jelgavnieki, kad trešā minūtē pēc Kristapa Jākobsona un Danil Dolgushkin piespēlēm, ātrā pretuzbrukumā vārtus guva Ēriks Žohovs – 0:1. Piektajā minūtē pēc Māra Mieža piespēlēs “Zemgale/LLU” pārsvaru dubultoja Rustams Begovs – 0:2. HS “Rīga” spēlētāji nezaudēja savu ātrumu un trešdaļas astotajā minūtē, trīsdesmit sekunžu laikā izlīdzināja spēles rezultātu. Ar vārtu guvumiem rīdzinieku rindās atzīmējās Raimonds Mikus Vītoliņš un Patriks Trasūns – 2:2. Jelgavnieku rindās bija manāma dezorientācija, bet jau desmitajā minūtē visu savās vietās salika Ēriks Žohovs, kurš pēc Kristapa Jākobsona un Rūdolfa Prūša piespēlēm, atkārtoti izvirzīja “Zemgale/LLU” vadībā – 2:3.

Otrajā trešdaļā ripas kontroli jau pārņēma Jelgavas hokejisti, kuri trešdaļas gaitā guva divus vārtus. Sākumā ar vārtu guvumu atzīmējās Rustams Begovs (2:4), bet tad sekoja Vladislava Adeļsona vārtu guvums vairākumā, pēc Kristapa Jākobsona un Ivan Rybchik piespēlēm – 2:5. HS “Rīga” spēlētāji šajā mirklī salūza gan fiziski, gan morāli.

“Zemgale/LLU” trešajā trešdaļā dominēja uz laukuma un savu pārsvaru konvertēja četros gūtos vārtos. Vārtus guva Māris Miezis (asistēja Rustams Begovs un Raivis Kurnigins), Ivan Rybchik (asistēja Vladislavs Adeļsons), Aleksandrs Novikovs (asistēja Ēriks Žohovs) un Ēriks Žohovs (asistēja Rūdolfs Prūsis), kurš guva savus trešos vārtus un panāca pirmo sezonas hat-trick.