HK “Liepāja” savās mājās ar rezultātu 1:0 (0:0; 1:0: 0:0) uzvar HK “Zemgale/LLU” un pakāpjas Optibet hokeja līgas regulārā čempionātā uz trešo vietu. Vienīgos vārtus spēlē guva bijušais jelgavnieku komandas biedrs Romans Ņekļudovs.

Abas komandas aizsāka spēli ar uzmanīgu taktisko spēli cenšoties iegūt pārsvaru ripas un laukuma teritorijā līdzīgi, kā 1. marta savstarpējā spēlē Jelgavas ledus hallē. Brīžiem labāki bija jelgavnieki, bet brīžiem liepājnieki. “Zemgale/LLU” uz šo spēli sastāvā atgriezās Frenks Razgals un aizsargs Aleksandrs Galkins, kas šajā spēlē vēl nedeva gaidīto rezultātu. Abas komandas pirmajā trešdaļā nespēja izmantot savus vairākumus, kuri katrai bija pa vienam.

Otrā trešdaļā spēles gaita nemainījās, jo neviens negribēja kļūdīties un zaudēt vārtus. Diemžēl “Zemgale/LLU” aizsargs nopelnīja noraidījumu un vairākuma pēdējā sekundē to izmantoja bijušai jelgavnieku komandas biedrs – aizsargs Romans Ņekļudovs – 1:0.

Trešajā trešdaļā “Zemgale/LLU” spēlētāji centās atspēlēties, bet laukuma saimnieki to nepieļāva. Abas komandas nespēja izmantot vairākumus, kuri tiem bija. Spēles izskaņā galvenais treneris Artis Ābols nomainīja vārtsargu Rihardu Cimermani pret sesto laukuma spēlētāju, bet jelgavniekiem neizdevās izmantot šo priekšrocību, jo 30 sekundes līdz spēles beigām “Zemgale/LLU” nopelnīja noraidījumu un nespēja vairs izmantot skaitlisko priekšrocību.

HK “Liepāja” pateicoties šai uzvarai pakāpās Optibet hokeja līgas regulārā čempionātā uz trešo vietu turnīra tabulā, apsteidzot par vienu punktu “Mogo/LSPA”. Savukārt “Dinaburga” savās mājās sensacionāli uzvarēja HK “Olimp/Venta 2002” ar rezultātu 7:5 (3:1; 2:1; 2:3), kā rezultātā atšķirība starp čempionāta līderiem palikusi nemainīga, bet daugavpilieši par vienu punktu kļuva tuvāki piektajai pozīcijai turnīra tabulā.

Šodien HK “Liepāja” un HK “Zemgale/LLU” aizvadīs vēl vienu savstarpējo spēli, kura sāksies pulksten 15:00.