hk liepāja - zemgale/llu - 1

“Zemgale/LLU” izcīna uzvaru Optibet hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē pret HK “Liepāja” ar rezultātu – 5:3 (0:0; 3:1; 2:2). Divi vārti Patrika Zabusova kontā, bet uzbrucējs Aleksandrs Novikovs sakrāja trīs rezultativitātes punktus (1 vārti + 2 piespēles).

Hokeja komanda “Zemgale/LLU” sestdien savās mājās ar rezultātu 5:3 (0:0; 3:1; 2:2) pieveica HK “Liepāja”, panākot trešo uzvaru pēc kārtas Optibet hokeja līgas regulārajā čempionātā.

Pirmo trešdaļu abas komandas aizvadīja augstā tempā, cenšoties panākt taktisko pārākumu ripas kontrolē. Pie vērā ņemamiem panākumiem netika neviena komandas, tāpēc trešdaļa noslēdzās bez gūtiem vārtiem.

Otrajā trešdaļā par noteicošo kļuva spēle nevienlīdzīgos sastāvos. HK “Liepāja” uzbrucējs Rihards Ričards Fomins atklāja spēles rezultātu, kad jelgavnieki spēlēja skaitliskā mazākumā – 0:1.

Trīs minūtes vēlāk, spēlējot vairākumā, “Zemgale/LLU” uzbrucējs Aleksandrs Novikovs izlīdzināja rezultātu, bet vēl pēc trim – vairākumā Roberts Jekimovs izvirzīja jelgavniekus vadībā – 2:1. Trešdaļas turpinājumā “Zemgale/LLU” kapteinis Artūrs Ozoliņš panāca jau divu vārtu pārsvaru – 3:1.

Trešās trešdaļas otrajā minūtē uzbrucējs Patriks Zabusovs guva ātrus vārtus, izvirzot “Zemgale/LLU” vadībā ar trīs vārtu pārsvaru – 4:1.

Ātri gūtie vārti atslābināja jelgavniekus un trešdaļas gaitā HK “Liepāja” hokejisti Eimantas Noreika un Artjoms Anosovs spēja gūt divus vārtus – 4:3.

Liepājnieki nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, lai mēģinātu izlīdzināt spēles rezultātu, bet šo iespēja izmantoja “Zemgale/LLU” uzbrucējs Patriks Zabusovs, kurš pēdējā sekundē guva uzvaras vārtus – 5:3.

Vārtu guvēji

• “Zemgale/LLU”: 25:10 Aleksandrs Novikovs (Porejs, Ozoliņš) – vairākums; 28:08 Roberts Jekimovs (Novikovs) – vairākums; 33:55 Artūrs Ozoliņš (Jekimovs, Olonov); 41:43 Patriks Zabusovs (Novikovs, Grekovs); 59:59 Patriks Zabusovs.
  • “Liepāja”: 22:38 Rihards Ričards Fomins (Miezis, Plānics); 43:00 Eimantas Noreika (Vībāns, Yarovinsky); 57:22 Artyom Anosov (Seliutin, Vībāns).