Prizma Zemgale LLu

HK “Zemgale/LLU” hokejisti ātri izvirzījās spēles vadībā un spēja nosargāt savu pārsvaru “Optibet” hokeja līgas regulārā čempionātā, pārspējot HK “Prizma” ar rezultātu – 4:2 (3:0; 1:1; 0:1). Rūdofs Muraško un Iļja Ģrekovs katrs spēlē sakrāja pa diviem rezultativitātes punktiem.

Jelgavnieki spēles vadībā izvirzījās jau otrajā minūtē, kad pirmos vārtus guva Jānis Švanenbergs – 1:0. Vēl pēc vienas minūtēs “Zemgale/LLU” pārsvaru dubultoja Roberts Jekimovs – 2:0, bet trešdaļas vidū trīs vārtu pārsvaru panāca uzbrucējs Aleksandrs Novikovs – 3:0.

Jāpiezīmē, ka pēc straujas izvirzīšanas vadībā, ledus saimnieku rezultativitāti strauji mazināja “Prizma” vārtsargs Artūrs Krists Krūklītis (“Jelgavas Ledus sporta skolas” audzēknis), kurš spēja notvert vairākus bīstamus metienus.

“Zemgale/LLU” uzbrucējs Kevins Strādnieks ceturtos vārtus spēja gūt tikai otrās trešdaļas vidū un tie arī bija pēdējie jelgavnieku gūtie vārti šajā spēlē – 4:0.

Otrajā trešdaļā “Prizma” hokejisti spēja saņemties un atcerieties, kas jādara uz laukuma. Kā pēc spēles atzīmēja pretinieku vārtsargs Krūklītis, mēneša pauze bez spēlēm bija pārāk garš pārtraukums un spēlētājiem bija vajadzīgs laiks, lai atgūtu savas piemirstās spējas.

Otrās trešdaļas noslēgumā “Prizma” uzbrucējs Edgars Kurmis atguva vienus vārtus – 4:1, bet spēles noslēgumā, izmantojot vairākumu, otros vārtus guva uzbrucējs Kristaps Riekstiņš – 4:2.

Veiksmīga šī spēle bijusi diviem “Zemgale Juniors” hokejistiem. Uzbrucējs Rūdolfs Muraško savā debijas sezonā pirmo reizi nopelnīja divus rezultativitātes punktus ar precīzām piespēlēm.

Savukārt uzbrucējs Kevins Strādnieks guvis savus trešos vārtus “Optibet” hokeja līgas debijas sezonā un šī bija viņa četrpadsmitā spēle pieaugušo līmenī.

Vārtu guvēji

“Zemgale/LLU”: 01:05 Jānis Švanenbergs (Grekovs, Muraško); 02:33 Roberts Jekimovs (Dīķis, Ozoliņš); 10:13 Aleksandrs Novikovs (Muraško, Rosinskis); 29:26 Kevins Strādnieks (Grekovs, Ošenieks).

“Prizma”: 39:50 Edgars Kurmis (D.Straupe, J.Straupe); 57:48 Kristaps Riekstiņš (Vorozhtcov) – vairākums.