Jelgavas ledus hallē 2018. gada 8. decembrī Optibet hokeja līgas regulārā čempionātā “Zemgale/LLU” tikās ar līderiem – “Mogo”. Jelgavnieki sagādāja pamatīgi satricinājumu, izcīnot savu pirmo sezonas uzvaru par prominentiem rīdziniekiem ar rezultātu – 3:2 (1:1; 2:0; 0:1).

Pirmā trešdaļa uzsākās ar HK “Mogo” spiedienu uz jelgavnieku vārtiem. Atšķirībā no iepriekšējās spēles, “Zemgale/LLU” spēlētāji spēja tikt līdzi pretiniekam un neļaut atklāt spēles rezultātu. Pakāpeniski ledus saimnieki izlīdzināja spēles gaitu un spēles devītā minūtē tas ļāva uzbrucējam Raivim Kurniginam gūt savus pirmos sezonas vārtus, atklājot spēles rezultātu. Aizvārtē Rustams Begovs un Māris Miezis pamatīgā cīņā izcīnīja ripu un atdeva to uz vārtu priekšu, no kurienes nepiesegts Kurnigins raidīja to vārtos – 1:0.

Trešdaļa turpinājās ar abu komandu līdzvērtīgu cīņu, bet tomēr astoņpadsmitajā minūtē jelgavnieki pieļāva kļūdu izvadot ripu no savas aizsardzības zonas un nepaspējot sadalīt pretinieku spēlētājus. Rezultējās tas ar ātru metienu uz vārtiem un atlekušo ripu vārtos ieraidīja “Mogo” uzbrucējs Elviss Želubovskis – 1:1.

Otrās trešdaļas sākumā iniciatīvu savās rokās pilnībā pārņēma “Zemgale/LLU” spēlētāji. Trešdaļas piektā minūtē, spēlējot vairākumā, jelgavnieku vadību spēles rezultātā atjaunoja uzbrucējs Juliāns Misjus, kurš guva vārtus pēc Ričarda Bernharda un Kristapa Millera piespēlēm – 2:1.

Mazāk nekā pēc četrām minūtēm “Mogo” atkal nonāca mazākumā un šoreiz pēc aizsarga Kriša Grundmaņa piespēles, vairākumu realizēja “Zemgale/LLU” uzbrucējs Artūrs Homjakovs – 3:1.

Jelgavnieku pārsvars spēle pieauga līdz tādam līmenim, ka “Mogo” trenerim Igoram Smirnovam nācās nomainīt vārtsargus, Renāra Kazanova vietā liekot Henriju Anču, ka arī pieprasīt trīsdesmit sekunžu pārtraukumu. Pārtraukums rīdziniekiem palīdzēja atkopties un līdz otrās trešdaļas beigām viņi vairs savos vārtos ripu neļāva ieraidīt.

Trešā trešdaļā spēles kontrole pārgāja no vienas komandas pie otrās. Spēku patēriņš pirmās divās trešdaļās mazināja spēlētāju koncentrāciju un līdz ar to abām no tām bija iespējas lauzt spēles gaitu. Astotajā trešdaļas minūtē, kad jelgavnieki bija vairākumā, “Mogo” uzbrucēja Gatis Gricinskis spēja izrauties ātrā pretuzbrukumā un apspēlēt visus pretspēlētājus, samazināt spēles rezultāta atšķirību līdz minimumam – 3:2. “Zemgale/LLU” galvenais treneris Valērijs Kuiļibaba pieprasīja trīsdesmit sekunžu pārtraukumu, lai atgādinātu spēlētājiem spēles uzdevumu. Tas viņam izdevās, jo viesi vairs vārtus neguva, bet “Zemgale/LLU” izcīnīja savu pirmo sezonas uzvaru pār “Mogo”. Uzvara noteikti nebūtu iespējama bez teicamas vārtsarga Reiņa Petkus spēles par ko viņš tika atzīts par spēles labāko spēlētāju.