JAHL/1. līga

Svētdien Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) jauniešu komanda “Zemgale Juniors” savās mājās ar rezultātu 4:3 (0:1; 2:1; 2:1) pārspēja Daugavpils vienību “HK Dinaburga/DSS”, gūstot savu otro sezonas uzvaru pamatlaikā “Junioru Attīstības hokeja līgā” (JAHL).

Daugavpiliešu sastāvā startēja septiņi hokejisti, kuriem jau ir spēlēšanas pieredze “Optibet” Baltijas hokeja līgā. Savukārt jelgavnieku sastāvā nebija papildspēku no pieaugušo komandas, ja neņem vērā Kristeru Vītoliņu, kurš “Zemgale/LBTU” palīdz aizvietot iztrūkstošos spēlētājus.

“HK Dinaburga/DSS” izvirzījās spēles vadībā jau pirmās trešdaļas vidū, kad Artūrs Užulis pārspēja perspektīvo jelgavnieku vārtsargu Patriku Plūmiņu – 0:1.

Otrās trešdaļas sākumā Kārlis Gustavs Mendziņš guva pirmos vārtus “Zemgale Juniors” labā, bet tās vidū Ričards Grubinskis izvirzīja laukuma saimniekus vadībā. Diemžēl jaunos jelgavniekus pievīla disciplīna un viesu uzbrucējs Mikus Noviks izmantoja vairākumu, izlīdzinot spēles rezultātu – 2:2.

Trešās trešdaļas pirmā puse tika aizvadīta bez vārtu guvumiem, kas padarīju cīņu saspringtāku. Kārlis Gustavs Mendziņš spēja gūt vārtus un deva “Zemgale Juniors” papildu iniciatīvu. Viesi pārkāpa noteikumus un vairākumā Helmuts Spriņģis panāca divu vārtu pārsvaru jelgavnieku labā – 4:2.

“HK Dinaburga/DSS” uzbrucējs Ignas Liegus ātri atguva vienus vārtus, bet panākt izlīdzinājumu viesi nepaspēja, pat neskatoties uz to, ka pēdējās pusotra minūtes nospēlēja vairākumā, nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētājiem.

“Zemgale Juniors” šī ir trešā uzvara šosezon un otrā – pamatlaikā, kas ļauj jelgavniekiem neattālināties no JAHL līderu vienībām.