JAHL/1. līga

2017. gada 05. novembrī Jelgavas ledus hallē 1. līgas komanda “Zemgale/JLSS” tikās ar turnīra līderiem HK “Venta 2002” un bija spiesti atzīt zaudējumu ar rezultātu 2:6 (1:2; 1:2; 0:2).

Spēles pirmajā minūtē, pēc Kristapa Namiķa #20 piespēles, ātrā pretuzbrukumā devies Rihards Paškausks #87 un atklāja spēles rezultātu – 1:0. Bet ar to pozitīvā spēles nots arī beidzās, jo pretinieks līdz trešdaļas beigām atbildēja ar diviem vārtu guvumiem – 1:2.

Otrā trešdaļā HK “Venta 2002” turpināja kontrolēt spēles gaitu un guva divus vārtus, uz kuriem “Zemgale/JLSS” trešdaļas beigās spēja atbildēt ar Jurija Moiseičenko #16 gūtiem vārtiem – 2:4.

Trešā trešdaļā turnīra līderi guva divus bez atbildes vārtiem un sagādāja jelgavniekiem zaudējumu ar rezultātu 2:6.

Ņemot vērā, ka tas ir pirmais gads, kad HK “Zemgale” komanda startē 1. līgā, tad pārsvarā tā ir nokomplektēta ar U18 komandas jauniešiem (kas savukārt arī pirmo reizi startē valsts čempionātā). Savukārt HK “Venta 2002” komanda sastāvā ir daudz krietni vecāku un pieredzējušu spēlētāju. Jelgavnieku zaudējumu sērija apbēdina, bet puiši aktīvi trenējās un jau drīz spēs parādīt pozitīvu rezultātu, jo zaudēt visu laiku netaisās.

Šajā spēlē komandu pastiprināja “Zemgale/LLU” spēlētāji: aizsargs Andrejs Kostjuks #73, uzbrucējs Rihards Paškausks #87 un uzbrucējs Kristaps Namiķis #20.

Nākamo spēli HK “Zemgale/JLSS” aizvadīs 2017. gada 19. novembrī un dosies izbraukumā uz Daugavpili, kur tiksies ar HK “Daugavpils/LDZ CARGO”.

Share