LV izlases

Brīvdienās Latvijas sieviešu hokeja izlase Valmierā, Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē aizvadīja divas pārbaudes spēles ar Polijas sieviešu izlasi. Izlasē Jelgavas ledus sporta skolu pārstāvēja četras spēlētājas.

Latvijas sieviešu hokeja izlases sastāvā tika iekļautas četras meitenes no JLSS – aizsardzes Anna Kubliņa (JLSS U18) un Elīza Platā (L&L/JLSS), uzbrucēja Laima Elizabete Lukašēviča (L&L/JLSS) un vārtsardze Guna Estere Gailīte (L&L/JLSS). Pie tam jāatzīmē, ka Anna Kubliņa aizvadīja pārbaudes spēles, kā Latvijas izlases kapteine.

2017. gada 16. decembrī Latvijas izlase cieta smagu zaudējumu ar rezultātu 1:5. Mūsu meitenes neatzīmējās šajā spēlē ar rezultativitātes punktiem, bet nenopelnīja arī noraidījumus. Gailīte pavadīja laiku uz soliņa, kā rezerves vārtsardze.

2017. gada 17. decembrī Latvijas izlase pēcspēles metienos guva uzvaru ar rezultātu 5:4. Anna Kubliņa guva divus vārtus vairākumā un nopelnīja divus noraidījumus. Lukašēviča arī divas reizes pabijusi uz sodīto soliņā. Vārtsardze Guna Estere Gailīte nospēlēja 9 minūtes 42 sekundes un ielaida savos vārtos divas ripas.

Latvija ar Polijas komandu spēkosies arī nākamā gada pasaules čempionātā Asiago (Itālija). Vēl pasaules čempionātā pirmās divīzijas B grupā aprīlī Latvija tiksies ar Kazahstānu, Ķīnu, Dienvidkoreju un mājinieci Itāliju.

Sieviešu izlases vadība šajā sezonā uzticēta pašmāju trenerim Mikam Golubovičam, kurš līdz šim par trenera asistentu strādājis “Venta2002” vienībā un “Zemgale/LLU” klubā. Darbā ar sieviešu valstsvienību Golubovičam asistēs ilggadējā sieviešu izlases spēlētāja Laila Dekmeijere-Trigubova.

Foto: Edgars Vaivads/Vidzemes Olimpiskais centrs

Foto galerija

Saistītie raksti

Share