Jaunieši (JLSS)

“L&L/JLSS” meitenes 2017. gada 09. decembrī hokeja hallē “Rīga” aizvadīja savu trešo Latvijas sieviešu hokeja čempionāta spēli, kurā panāca savu pirmo sezonas uzvaru pār “Laima Juniors” hokejistēm ar rezultātu – 1:0 (1:0; 0:0; 0:0).

Pirmajā komandu savstarpējā spēlē 2017. gada 19. novembrī “L&L/JLSS” zaudēja pēcspēles metienos ar rezultātu 3:4, bet šoreiz sīvā spēlē panāca uzvaru ar vieniem gūtiem vārtiem. Interesanti, ka vārti guva spēles pirmajā minūtē, kad pēc Žanetes Vasiļevskas #91 piespēles, ripu vārtos ieraidīja aizsardze Samanta Pudule #8. Spēles gaitā mūsu meitenes izpelnījās trīs noraidījumus, bet visos spēja nosargāt savus vārtus.

Uzvara nostiprināja “L&L/JLSS” pozīcijas turnīra tabulas trešā vietā un pavērš pozitīvu perspektīvu uz iespējām cīnīties par otro vietu. Komandas rezultatīvākā spēlētāja – aizsardze Žanete Vasiļevska, ar 1 gūtiem vārtiem un 4 piespēlēm, ieņem 15 vietu čempionāta rezultatīvāko spēlētāju sarakstā. Vārtsardzes Irita Rozentāle un Guna Estere Gailīte šobrīd ieņem otro un trešo vietu attiecīgi, čempionāta vārtsardžu konkurencē.

Nākamā “L&L/JLSS” spēle paredzēta 2018. gada 06. janvārī Jelgavas ledus hallē, kur meitenes tiksies ar turnīra līderēm no “Laima”

Vieta Komanda Spēles Punkti
1 Laima 5 15
2 Laima Juniors 6 8
3 L&L/JLSS 3 4
4 Hockey Girls 4 0

Saistītie raksti

Share