Jaunieši (JLSS)

Latvijas Hokeja federācija (LHF) ar 21. oktobra rīkojuma apturējusi praktiski visas savas rīkotās sacensības, kā rezultātā apturētas praktiski visas Jelgavas hokeja aktivitātes.

Balstoties uz Ministru Kabineta pieņemtā rīkojuma par ārkārtējās situācijas izsludināšanu, LHF pieņēma lēmumu apturēt visas savas rīkotās sacensības, izņemot “Optibet” hokeja līgas norisi.

Tas nozīmē, ka apturētas sacensības un klātienes treniņu process deviņām Jelgavas Ledus sporta skolas komandām – “JLSS U-9 B”, “JLSS U-11 B-1”, “JLSS U-11 B-2”, “JLSS U-11 A”, “JLSS U-13 B”, “JLSS U-13 A”, “JLSS U-15 B”, “JLSS U17” un “Zemgale Juniors”.

Jelgavas bērnu un jauniešu hokeja komandām jau otro gadu pēc kārtas tiek pārtraukts čempionāts jau pašā sezonas sākumā. Lai arī treneru korpuss mēģina rīkot attālināto fiziskās sagatavošanas procesu, iepriekšējā sezona pieredze rāda, ka tas nav pietiekami efektīvs.

Neskatoties uz nepatīkamu pārtraukumu, visi izprot valstī radušos ārkārtējo situāciju un ir gatavi paciest viena mēneša dīkstāvi, lai vēlreiz atsāktu sacensības un treniņus klātiene.

Share